ברצלונה ממשיכה לרוץ חזק בכל החזיתות ואחרי שהעפילה לשלב רבע גמר ליגת האלופות עם 1:5 מוחץ על ליון, המגן/קשר שלה סרג’י רוברטו ביקר בראוס, עיר ילדותו, והעניק היום (חמישי) ראיון קצר. הספרדי העריך את סיכויי קבוצתו לזכות בצ’מפיונס ודיבר גם על חזרתו של זינדין זידאן לריאל מדריד וכמובן על ההשוואה בין ליאו מסי לכריסטיאנו רונאלדו.

“בארסה פייבוריטית לזכייה באלופות? ממש לא”, קבע סרג’י רוברטו, “צריכים לראות מול מי נשחק, כולן פייבוריטיות וראינו מה קרה בשמינית, כל אחת יכולה ליפול וכל יריבה היא קשה. זה נכון שאנחנו בגמר הגביע ובמצב טוב בליגה, אבל בצ’מפיונס יש לנו עוד הרבה מה לעשות כדי להשיג את המטרה שלנו, שהיא זכייה בטרבל”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
את מי נשיא ריאל מעדיף, ניימאר או אמבפה?

חזרתו של זידאן לריאל: “הייתי מופתע מאוד, אני חושב שאף אחד לא דמיין לעצמו שזה יכול לקרות, אבל הם החליטו שהוא המאמן כי הוא עזר להם לזכות בהרבה תארים. אנחנו חייבים להתרכז בעצמנו ובלסיים טוב את העונה, אני לא יודע מה היה קורה אם היה פוקד אותנו משבר דומה לשלהם”.

ההשוואה בין מסי לרונאלדו בליגת האלופות: “הם כבר התמודדו זה מול זה בעבר ויכול מאוד להיות שהעונה יהיה עוד מפגש אחד, ואם זה יקרה נקבל את זה בברכה, זה יהיה עוד משחק. הדבר החשוב ביותר הוא שהעפלנו לרבע גמר ליגת האלופות”.

סרג'י רוברטו חוגג עם ליאו מסי (טוויטר)סרג'י רוברטו חוגג עם ליאו מסי (טוויטר)