לאחר סיום הסאגה של ראשי איגוד הכדורסל והנבחרת מול מכבי תל אביב, נבחרת ישראל המריאה ביחד עם ארבעת שחקני האלופה לגאורגיה לקראת המשחק השני מחר (שני, 17:00) במסגרת החלון הנוכחי במוקדמות אליפות העולם 2019. הנבחרת נחתה וקיימה אימון באולם הספורט פלאס שבעיר טביליסי.

כזכור עד אמש לא היה ברור מה יעלה בגורלו של הסגל הסופי אך עם סיום הסאגה וההודעה המשותפת של הצהובים ואיגוד הכדורסל, ג׳ון דיברתולומאו, נמרוד לוי, ג׳ייק כהן ויובל זוסמן עלו על המטוס ביחד עם חבריהם במטרה לסיים את החלון בצורה הטובה ביותר כשמיד לאחר המשחק ישובו הארבעה ארצה ויצטרפו לקבוצתם בנסיעה לטורקיה. 

יובל זוסמן (איציק בלניצקי)יובל זוסמן (איציק בלניצקי)

״לא הייתי כל כך מעורב בכל מה שקרה, אחרי המשחק הלכתי לנוח״, אמר עידן זלמנסון לפני הטיסה והוסיף: ״שמעתי דרך זה שדיברו איתי קצת באוויר אבל בשורה תחתונה אני שמח שכולם נוסעים איתנו ומחכים בקוצר רוח למשחק״.

ג'ייק כהן (איציק בלניצקי)ג'ייק כהן (איציק בלניצקי)

על המשחק עצמו אמר: ״אני רוצה להאמין ומאמין שנגיע באותה גישה שזה לעלות ולשחק הכי אגרסיבי שאנחנו יכולים בתור נבחרת ואני באמת בטוח בנבחרת שלנו. התכוננו ככה גם לסרביה אז זה בסדר, זה מצב נתון ואנחנו לא מנסים להתעסק בזה יותר מידי. אנחנו צריכים להילחם בצבע ולתת אקסטרות, נצטרך שם מאמץ עילאי אבל אנחנו ניתן את זה״.

עודד קטש (איציק בלניצקי)עודד קטש (איציק בלניצקי)

כפי שכבר פורסם אמש, מי שלא יצטרף לנבחרת בגאורגיה הוא בר טימור שסובל מכאבים בגבו כשאת מקומו בסגל תפס יפתח זיו. כמו כן, הצטרף אל הסגל של עודד קטש גם נתנאל ארצי שיהווה השחקן ה-13 למקרה ותהיה בעיה עם אחד השחקנים.

נמרוד לוי (איציק בלניצקי)נמרוד לוי (איציק בלניצקי)