דנבר נאגטס רשמה הלילה (בין שני לשלישי) ניצחון מרשים נוסף, כאשר גברה 103:106 על טורונטו בחוץ, ומי שקיבל את כל הכותורת לאחר המשחק הזה הוא הסנטר, ניקולה יוקיץ’, שהיה אחראי על הישג שלא התרחש כבר 30 שנה – שחקן בעמדה מספר 5 שמחלק 15 אסיסטים במשחק אחד. 

15 האסיסטים של יוקיץ’ היו חלק מהופעה מרשימה שכללה טריפל דאבל עם 11 ריבאונדים ו-23 נקודות. הסרבי בן ה-23 מתנשא לגובה של 2.13 מטרים, והיה אחראי לכמה מנתוני המפתח של דנבר בדרך לניצחון. הוא עזר לקבוצה להשיג יתרון של 2:23 בכל הנוגע לנקודות מהזדמנות שנייה, ו-15 האסיסטים שלו היו הרוב מתוך 40 של הנאגטס במשחק כולו. “הוא בקלות יכול להיחשב כאחד הסנטרים המוסרים הטובים בכל הזמנים”, נכתב עליו ב-ESPN.

יוקיץ' וחבריו חוגגים מול טורונטו (רויטרס)יוקיץ' וחבריו חוגגים מול טורונטו (רויטרס)

“אני לא יודע מה הלך היום כל כך טוב עבורי, או למה דווקא היום, החברים קלעו את הזריקות שלהם, אני רק מסרתי להם. בסך הכל שיחקנו טוב, הייתה אנרגיה מאוד חיובית גם בספסל, כל מי ששיחק הצליח לתרום את חלקו, סיכם יוקיץ’ את ההתמודדות.

חברו, הגארד ג’מאל מורי, סיים עם 21 נקודות אשר חלק גדול מהן הגיע דרך האסיסטים של הסרבי: “הוא פשוט עושה הכל. הוא מוסר, הוא לוקח ריבאונדים, הוא יודע להתנהל עם הכדור. אין שום דבר שהוא לא עושה, חוץ מלקפוץ. הוא לא יודע לקפוץ”, התלוצץ הגארד.