קובי בראיינט הוא אגדת לייקרס ואחד מגדולי שחקני ה-NBA בכל הזמנים. הגארד שלקח חמש אליפויות עם הקבוצה מעיר המלאכים, דיבר באירוע ‘אול אקסס’ השנתי השל המועדון בסטייפלס סנטר והסביר כי לדעתו למועדון יש: “רצון לפצח את הנוסחה”.

בראיינט טען: “הם עוד יצליחו לעלות על הנוסחה הנכונה, יש המון חלקים כישרוניים בקבוצה והג’נרל מנג’ר רוב פלינקה איפשר להם להיות במצב מאוד גמיש, הם יעלו על דרך המלך. אז, אני מציע ליהנות מהמסע הזה כי אנחנו נהיה שוב אלופים עוד לפני שנרגיש בכך ונצחק על כל האוהדים של הווריירס שבאו משום מקום”.

לברון ג'יימס וברנדון אינגרם חוגגים (רויטרס)לברון ג'יימס וברנדון אינגרם חוגגים (רויטרס)

ההשפעה של לברון ג’יימס: “זה מבחן של סבלנות עבורו ומבחן איך הוא מצליח להשאיר את הראש של הקבוצה כל הזמן מעל פני המים. הוא הגורם המאזן, דברים לא הולכים פשוט, לברון לוקח את הכדור ואת השליטה ומחליט איך לנהל את המשחק, הוא עושה פשוט את הכל. כל אלו לא המרכיבים לזכייה באליפות, אלא להמשיך לשמור את הראש מעל המים ולהשאיר מרווח נשימה, מכל הבחינות. עכשיו הם פשוט צריכים ללמוד איך לשחק בדרך שבה הם הכי רוצים לשחק”.

עוד הוסיף על קינג ג’יימס: “להגיע לכאן, לארגון ולעיר הזו, לא משהו חדש עבורו. תמיד היה לו את אור הזרקורים, הוא תמיד התמודד עם כל זה בחן רב, אני חושב שההבדל עכשיו הוא שיש אוסף שחקנים עם המון כישרון וכולם צעירים. כעת האתגר שעומד בפניו ובפני חבריו הוא האם הם מסוגלים לנצח משחקים בהקדם, לפני שיהיה מאוחר מדי. השחקנים הצעירים מחפשים איך להשתפר, אבל הציפייה היא מכולנו, כי אנחנו צריכים להיות מאוד סבלניים. כשחקן, אתה לעולם לא נוהג בסבלנות עם עצמך, זה המקום שבו אתה רוצה להיות”.

ראג'ון רונדו (רויטרס)ראג'ון רונדו (רויטרס)

על שחקני הקבוצה ראג’ון רונדו וטייסון צ’נדלר: “ראג’ון הוא הפכפך, עקשן, בעל טמפרמנט והוא חבר לקבוצה חלומי. טייסון כבר אמור להיות בן 80 (בצחוק), אין לגיל שום השפעה עליו. הוא אוהב לאכול דברים מוזרים ממה שאני מכיר. למי אני מתגעגע? לפיל ג’קסון ולצחוקים שהיו לי איתו”.