מכבי תל אביב לא נראתה טוב הערב (חמישי) בטורקיה והייתה קרובה להפסד לאחת הקבוצות החלשות ביורוליג, אבל ברגעי ההכרעה הצהובים של יאניס ספרופולוס ידעו לעשות את העבודה מול דרושפאקה ולנצח 71:73 כדי להשיג את ניצחונם השלישי ב-11 משחקים ביורוליג.

ספרופולוס נשאל בסיום על המשחק ואמר: “הכי חשוב זה שלא ויתרנו, נלחמנו עד הסוף וזה החלק הכי חשוב. חבל שבשלושת הרבעים הראשונים לא היינו טובים הגנתית, אבל עשינו את העבודה הטובה ברבע הרביעי עם מאמץ גדול, כשאפשרנו להם לקלוע רק 9 נקודות, ובצד השני נכנסנו לקצב, קלענו זריקות גדולות וחזרנו למשחק. אחרי זה המומנטום היה שלנו ובסוף איך שהמשחק הלך, הגיע לנו לנצח”.

המאמן היווני התייחס לחגיגות של שחקניו בחדר ההלבשה: “הניצחון הזה הוא ניצחון גדול והוא שייך לשחקנים ולכן הם חגגו בחדר ההלבשה, מגיע להם ניצחון כזה, אני מברך אותם, הם הדמות הראשית על המגרש. אנחנו נמשיך להילחם ביחד”.

מייקל אריק עובר את טיוס ברגע של אין-הגנה בצהוב (EUROLEAGUE)מייקל אריק עובר את טיוס ברגע של אין-הגנה בצהוב (EUROLEAGUE)

פורוורד מכבי ת”א ג’וני אובראיינט, שסיים משחק טוב מבחינה אישית עם 12 נקודות ו-14 ריבאונדים, התייחס לחשיבות של השליטה בריבאונד במשחק: “הם הקבוצה הכי טובה בריבאונד התקפה ביורוליג וידעתי שאנחנו חייבים להילחם על הריבאונד, וזה מה שעשינו. זה היה ניצחון קשה, היינו חייבים לחפור עמוק, כולם נתנו מעצמם וזה ניצחון חוץ גדול עבורנו”.