לאחר שהפסידה ביום ראשון האחרון 77:72 למכבי ראשון לציון במסגרת הליגה וראתה את רצף חמשת הניצחונות שצברה בכל המסגרות נקטע, הפועל ירושלים רוצה לחזור למסלול ותארח הערב (רביעי) ב-19:00 את אנטוורפן הבלגית במסגרת המחזור העשירי בשלב הבתים של ליגת האלופות של פיב”א.

מאמן הפועל ירושלים עודד קטש התייחס להכנות וכמו כן, גם לפרשת השעייתו של ליאור אליהו מהקבוצה: "אני מתאר לעצמי שמאוד מעניין אתכם הסיפור עם ליאור. יש לנו משחק מול אנטוורפן, באמת שאין לי מה לחזור על הדברים מלבד הודעת המועדון. כרגע זה המצב ואנחנו רק צריכים להתרכז במשחק. אני רק יכול להוסיף שההון האנושי עדיין קיים, הוא כלל וכולל את ליאור אליהו, ואין סיטואציה דומה לשנייה. הדברים קורים בקבוצת כדורסל, ככה בחרנו כמועדון לטפל במקרה הזה, ואנחנו נטפל כמו בכל המקרים האחרים בתוך הבית ובתוך המועדון”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קטש: ליאור אליהו עדיין חלק מהקבוצה

השפעת התקרית על הקבוצה: “אני אף פעם לא יודע איך המקרים האלה משפיעים, לטוב ולרע, זה יכול לעבוד לשני הכיוונים. ליאור כרגע לא נמצא איתנו פיזית אבל הוא עדיין חלק מהקבוצה. אנחנו עדיין קבוצה אחת, ככה בחרנו לטפל במקרה, אין פה צדדים, השחקנים מבינים את זה. אני משוכנע שהמשחק בסוף יוכרע על כדורסל ולא בגלל דברים אחרים. הרבה דברים תלויים בנו וגם במשחק שם, אנטוורפן אולי זה לא שם כל כך אטרקטיבי, אבל הדרך שבה הם משחקים מאוד אינטנסיבית ומאוד אגרסיבית ואנחנו צריכים לשחק את המשחק הטוב שלנו כי גם כשאנטוורפן הפסידו הם עשו חיים קשים ליריבה".

“שמעתי את החדשות על ליאור אבל נשאיר את זה בתוך חדר ההלבשה. ליאור הוא חבר שלי ואני אוהב אותו וגם למדתי ממנו הרבה העונה”, אמר ג’יימס פלדין על התקרית בין חברו לקבוצה למאמן. “אנחנו מתמקדים במשחק מול אנטוורפן. הפסדנו את המשחק האחרון מולם בסיבוב הקודם וגם את המשחק האחרון בליגה הפסדנו, אז אני חושב שהגיע הזמן לחזור לנצח. אנחנו זוכרים כל הפסד, במיוחד באירופה שהפסדנו רק פעמיים העונה. המפתח הוא לחזור לכדורסל שלנו כי לא שיחקנו כמו קבוצה במשחקים האחרונים.  לא הרצנו את הכדור והיינו אנוכיים, גם אני החטאתי הרבה”, הוסיף הגארד. 

עודד קטש ובר טימור (אורן בן חקון)עודד קטש ובר טימור (אורן בן חקון)