אנתוני דייויס חזר הלילה (בין שישי לשבת) לפרקט, אחרי שבוע וחצי סוערים מאז בקשת הטרייד שלו. חלק מהקהל בניו אורלינס קיבל אותו בשריקות בוז, אבל הסנטר ענה עם 32 נקודות באחוזים גבוהים מהשדה, והוביל את קבוצתו ל-117:122 על מינסוטה, אבל אף אחד לא יכל להתעלם מכך שהסנטר קיבל מנוחה לאורך כל הרבע האחרון ושיחק 25 דקות בלבד.

הפליקנס יודעים שהסנטר בכל מקרה יעזוב בקיץ, וכעת למעשה חושבים איך לשמור על הנכס הכי יקר שלהם. ב-ESPN חשפו כי בקבוצה רצו ל”ייבש” את הכוכב הכי גדול שלהם עד סוף העונה על מנת שלא להסתכן בפציעה, אך מהנהלת הליגה נמסר להם שעל כל משחק שהוא לא ישותף בו, הם ייקנסו ב-100 אלף דולר. 

בסופו של דבר, ולאחר שיחה של הצוות המקצועי בקבוצה עם דייויס שהבהיר להם שהוא מעוניין לחזור לשחק, הם החליטו בהסכמה עם הסנטר כי כמות הדקות שלו תרד משמעותית, ושהוא לא ישתתף במשחק השני במקרה של בק-טו בק. “בכל פעם שיקראו לי לפרקט אעשה את זה. אני אוהב את המשחק ורוצה לעזור לקבוצה לנצח”, אמר דייויס הלילה.

המאמן אלווין ג’נטרי התייחס לקריאות הבוז של הקהל: “זאת לא הפעם הראשונה שהוא סופג קריאות בוז. לאוהדים יש זכות לעשות את זה, הם נאמנים לעיר ולקבוצה שלהם. אנתוני ידע לפני במשחק שהוא ישחק בערך 25 דקות וידע שהוא לא יחזור לרבע האחרון”.