לצד הניצחון הענק שלה הלילה (בין רביעי לחמישי) 109:123 על גולדן סטייט במשחק ה-3 בסדרת גמר ה-NBA, בטורונטו לא רגועים מהתקרית החמורה במהלך המשחק, בה כוכב הקבוצה קייל לאורי נדחף בגסות על ידי אחד מהאוהדים המקומיים באורקל ארנה של הווריירס.

בתחילתו של הרבע הרביעי, הרכז שקלע 23 נקודות במשחק, ניסה להגיע לכדור שהיה בדרכו החוצה ולא הצליח לעצור את עצמו מלהתרסק על יושבי השורה הראשונה על הפרקט. אחד האוהדים שככל הנראה ספגו את החבטה מעצם ההתנגשות בשחקן, תפס את חולצתו בשתי ידיו ואוהד אחר דחף את לאורי בחוזקה עם חבטה לכתפו ואף הוסיף מספר קללות לכאורה.

כוכב הראפטורס התלונן בפני השופטים, אך דבר לא קרה מעבר לכך מבחינתם, אבל אנשי גולדן סטייט שהבחינו במתרחש שלחו איש אבטחה שהוציא את אותו אוהד מהמשחק והוא לא חזר עד סיומו.

“לא הייתה לאותו אדם שום סיבה הגיונית לגעת בי בצורה כזאת או להשתמש בשפה וולגרית כל כך”, התרעם לאורי הנסער אחרי המשחק. “אין מקום לשום דבר שכזה במהלך משחקים, אני מאוד מקווה שהוא כבר לא יזכה לראות שוב משחק NBA כלשהו”.

על המשחק עצמו: “ידענו שהם יעשו ריצות גדולות ויקלעו בצורה טובה, אבל צפינו בכל הרבע השלישי של המשחק השני והמשכנו לשחק באותו הקצב משם, הקצב שלנו היה מצוין, בחצי המגרש ובכולו, זה הדבר הכי גדול בשבילנו, ששלטנו במשחק”.

המאמן ניק נורס טען: “אני נותן הרבה קרדיט לבחורים שלי, אני חושב שענינו בצורה נהדרת להרבה ריצות שלהם. בכל פעם שהם הרימו את הראש, נתנו לכך תשובה הולמת. זה הדבר שאתה צריך לעשות בכל זמן שאתה מוביל ורוצה להמשיך להוביל במשחק. אנחנו בנקודה בסדרה שבה אנחנו חייבים לשמור את הבחורים האלה של גולדן סטייט”.