שוב ההתרגשות אוחזת בארצות הברית לקראת הרכבת הנבחרת הלאומית בכדורסל, הפעם לאליפות העולם 2019 שתיערך בסין. הערב (שני) פורסמו השמות של כל 20 השחקנים שייקחו חלק במחנה האימונים המסכם ב-5 עד ה-8 באוגוסט ומהם ייבחרו ה-12 שיישחקו במונדובאסקט.

הנבחרת תכלול את האריסון בארנס (סקרמנטו), בראדלי ביל (וושינגטון), אנתוני דייויס (ניו אורלינס), אנדרה דראמונד (דטרויט), אריק גורדון (יוסטון), ג’יימס הארדן (יוסטון), טוביאס האריס (פילדלפיה), דמיאן לילארד (פורטלנד), קווין לאב (קליבלנד), קייל לאורי (טורונטו), סי ג’יי מקולום (פורטלנד), קריס מידלטון (מילווקי), מיילס טרנר (אינדיאנה) וקמבה ווקר (שארלוט).

אנתוני דייויס (רויטרס)אנתוני דייויס (רויטרס)

מי שעוד ישחקו שם והם תוספות מצדו של ג’רי קולאנג’לו יו”ר איגוד הכדורסל האמריקאי: קייל קוזמה (לוס אנג’לס לייקרס), ברוק לופז (מילווקי), פול מילסאפ (דנבר), דונובן מיטשל (יוטה), ג’ייסון טייטום (בוסטון) ואקס הפועל חולון, השחקן המבוגר בנבחרת – פי ג’יי טאקר (יוסטון).

מי שלראשונה יוביל את הנבחרת הוא גרג פופוביץ’, מאמנה של סן אנטוניו ובצוות שלו יהיה אפשר למצוא גם את סטיב קר מאמן גולדן סטייט, לויד פירס מאמנה של אטלנטה וג’יי רייט שמאמן את אוניברסיטת וילאנובה. “אני נרגש לערוך את מחנה האימונים בהתשתתפות כל השחקנים הללו שנבחרו לנבחרת הלאומית”, אמר פופוביץ’. “יש לנו שילוב מצוין של שחקני NBA מנוסים וגם שחקנים צעירים שמציגים מגוון גדול מאוד של יכולות. הרעב של כולם גדול ויהיה קשה לבחור רק 12 שחקנים, אבל אני מצפה לעבודה”.