עידן חדש בגולדן סטייט. אחד הכוכבים החשובים של הקבוצה בשנים האחרונות, שהיה שותף לזכייה בשלוש אליפויות, אנדרה איגואדלה, עבר היום (ראשון) בטרייד לממפיס ששלחה עבורו את ג’וליאן וושבורן, בחירת סיבוב ראשון ו-2 מיליון דולר.

כמחווה לתרומה שלו לווריירס, החליטו במועדון להפריש את החולצה מספר 9 שהייתה שייכת לו בשנים בהן שיחק בקבוצה והיא תתלה בגג האולם החדש: “הוא היה יקר לנו גם על המגרש וגם מחוצה לו, הוא היה חלק קריטי בהישג שלנו ואנחנו מחכים לרגע שגופייתו תעלה לגג האולם”.

האם מילווקי בדרך להביא חיזוק מבית ליאניס אנטטוקומפו? הבאקס שבונים את הסגל לעונה הבאה בתקווה להגיע קצת יותר רחוק, נמצאים על סיכום עם ת’נאסיס אנטטוקומפו, אחיו המבוגר של כוכב הקבוצה בחוזה לשנתיים.

אנטטקומפו הבוגר, בן ה-26 נבחר בדראפט 2014 (שנה אחרי אחיו) על ידי ניו יורק במקום ה-51. הוא רשם עונת בכורה לא מורגשת בה שיחק פעמיים בלבד במדי הניקס וקלע 3 נקודות בלבד למשחק לצד 0.5 כדורים.

תנאסיס אנטטוקומפו חוסם (מערכת ONE)תנאסיס אנטטוקומפו חוסם (מערכת ONE)

בשנתיים האחרונות הוא שיחק בפנאתינייקוס היוונית ורשם ב-62 משחקים במדי הקבוצה ביורוליג ממוצעים של 3.8 נקודות, 2 כדורים חוזרים ו-0.3 אסיסטים, כאשר עונה לפני כן שיחק באנדורה הספרדית. קבוצתו אגב מנסה להחתים את ג’ימר פרדט בן ה-30.