את הרגע הזה, בו שי דורון נקראה להניף את גביע אירופה לעונת 10/11 לאחר 53:61 על אראס, סביר להניח שלא ישכחו בשנים הקרובות ואולי אף לאחר מכן באליצור רמלה. מי זוכר כבר שהקפטנית נפצעה במשחק הראשון? מי זוכר שהוא נגמר רק ב-61:61 וגרם הרבה חששות ללא מעט אנשים.

התואר, מחזיקת היורוקאפ לעונת 10/11, שבו זכו אמש (חמישי) ילוו את שחקניות הקבוצה ואת הצוות המקצועי שלהן מעכשיו לאורך כל הקריירה. בגומלין, גם לאחר פתיחה לא טובה של רמלה ורבע ראשון בו קלעו 5 נקודות בלבד, לא נלחצו השחקניות של עדן ענבר וברבע השני הפכו את המשחק ומשם היה קשה לקחת מחבורת הלוחמות של רמלה את הגביע.

שמחה עצומה התפרצה על הפרקט עם הבאזר כששחקניות הקבוצה שרו את הלהיט החדש שלהן: "אירופה צהובה". קפטנית הקבוצה, שי דורון הטיבה לבטא את השמחה ואמרה: "פשוט אין דברים כאלה, זאת שמחה מדהימה. בטח אחרי גביע היסטורי עם קבוצה ישראלית. אני ב'היי' ואמשיך להיות, רציתי שעל זה יהיו הכותרות בארץ ולא על כל מה שקורה. אני עדיין לא מעכלת את מה שעשינו. בשניה האחרונה חיכיתי לשמוע את הבאזר ורצתי לחבק את כולם. אני לא יודעת אפילו את מי. זה משהו גדול שלא אשכח לעולם".

צפו ברמלה עושה היסטוריה וזוכה ביורוקאפ

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו ברמלה עושה היסטוריה

כל המשלחת הרמלאית, כולל אוהדי הקבוצה הגיעו לפאב באיזור וחגגו במשך כל הלילה יחד עם הגביע כשהיין והשמפניות נשפכו כמו מים. עוד לפני כן, שהקבוצה היתה באוטובוס בחזרה למלון קיבל המאמן, עדן ענבר טלפון כשבצד השני היה ראש הממשלה בנימין נתניהו שבירך את ענבר ואמר לו: "הבאתם הרבה כבוד וגאווה למדינת ישראל".

האוהד מספר 1 של הקבוצה, ראש העיר יואל לביא היה נרגש מאוד ובסיום המשחק לא הצליח לעצור את הדמעות ל-ONE הוא אמר: " אנחנו עשינו היסטוריה, אירופה צהובה. שמחתי לאורך כל הדרך שעלינו שלבים אבל את השמחה הזאת קשה לי להסביר. זה ממש העלה אותנו שלב בהישגים לענף. ההיסטוריה הופכת לחגיגה היסטרית. ההרגשה היא נפלאה. אני מבסוט, זה לא קרה לי כבר שנים אני הולך ולא מפסיק לחייך לרגע. אפשר להגיד שבהחלט הגשמתי חלום, כל החיים חלמתי להיות אלוף אירופה והלילה זה הגיע".

אורנית שוורץ שגם היא לא הצליחה לעצור את הדמעות הוסיפה במהלך החגיגות: "רק בחלומות הכי ורודים שלי חלמתי על רגע כזה של אושר, זה בהחלט היה רגע ורוד. זאת תחושה עילאית של שכרון חושים. כל העבודה, כל האימונים הכל התרכז ל-40 דקות של גמר היורוקאפ. אני רוצה להגיד תודה ענקית לקהל, להנהלה, למאמנים ולעדן".

ריבי גרינבוים: "זה פשוט סיום מושלם לתקופה מדהימה שעברנו ביורוקאפ. זה עוד תואר אחד בדרך לטריפל. אני מקווה ששימחנו את כל ישראל ובפרט את תושבי רמלה". שירן צעירי הוסיפה: "זה הישג ענק, מטורף, אין לי מילים. אני מאוד מתרגשת. כיף בגיל 25 להיות אלופת אירופה. עמדנו במשימה שהצבנו לעצמנו. עכשיו חסרה לנו צלחת אליפות כדי להפוך את העונה הזאת למושלמת".

היום תנחת הקבוצה בנתב"ג יחד עם הגביע כשאוהדי הקבוצה שנשארו בישראל הבטיחו להגיע, לקבל את פני השחקניות, הצוות המקצועי וכמובן את החבר החדש שלהם, גביע אירופה.       

יואל לביא חוגג. &qout;חלמתי להיות אלוף אירופה&qout; (לי נוף)
יואל לביא חוגג. "חלמתי להיות אלוף אירופה" (לי נוף)
 
עדן ענבר ברגע של טירוף (לי נוף)
עדן ענבר ברגע של טירוף (לי נוף)