אחרי העונה המוצלחת בה זכתה אליצור רמלה בכל תואר אפשרי החליטו במועדון לנסות ולשמור על תואר מחזיקת גביע היורוקאפ גם בעונה הקרובה.

כזכור, בתקופה האחרונה היו דיבורים על כך שהדאבליסטית תשחק במפעל הבכיר ביבשת, היורוליג, זאת בעקבות הזכיה ביורוקאפ שמקנה השתתפות אוטומטית במפעל הבכיר.

 בתקופה האחרונה ניסו ברמלה לגייס את המשאבים על מנת להירשם ליורוליג אך בסופו של דבר החליטו כי המועדון ישחק בעונה הקרובה שוב ביורוקאפ במטרה לשמור על התואר ועל הגביע בישראל. "החלטנו ללכת על היורוקאפ עם מטרה אחת - לשמור על התואר ולהחזיר את הגביע לישראל שוב בסיום העונה הקרובה", אמר גורם במועדון.

בפן המקצועי, המאמן, עדן ענבר עדיין לא חתם על חוזה לעונה הקרובה אך בקבוצה מאמינים כי הוא יהיה זה שיעמוד על הקווים, שנה שניה ברציפות. במקביל, מלאכת הרכבת הסגל של רמלה נמשכת בימים אלו כשהמטרה שעומדת לנגד אנשי הדאבליסטית היא לשמור על רוב השחקניות שלבשו את מדי רמלה בעונה החולפת, כשהמטרה העיקרית והראשונה אולי היא להחתים את הקפטנית, שי דורון, ואת הגארדית לייני סלווין שמחוזרת גם על ידי רמת השרון.

שי דורון וסלווין. ינסו להחתים את השתיים כמה שיותר מהר (יניב גונן)
שי דורון וסלווין. ינסו להחתים את השתיים כמה שיותר מהר (יניב גונן)
 
מעבר לשמירת הסגל הקיים, ברמלה היו רוצים לצרף גם את סנטרית נבחרת ישראל, קטיה לויצקי והקפטנית של רמת השרון, מירב דורי, כשבעקבות העובדה שהקבוצה תשחק ביורוקאפ צפויים בימים הקרובים להחתים ברמלה גם בוסמניות שישחקו במפעל האירופי.