על אליפות המדינה, גביע המדינה וגביע היורוקאפ אליצור רמלה סימנה 'וי' אחד גדול בעונה שעברה, אלא שעל הסופר-קאפ, תיאלץ רמלה להמשיך לחלום, אחרי שהפסידה הערב (רביעי) 95:72 לסלמנקה הספרדית במשחק אלוף האלופים של
אירופה.

הדאבליסטית הישראלית פגשה את סלמנקה שזכתה בעונה שעברה בגביע היוקרתי של היבשת, גביע היורוליג. רמלה השלימה בחודש מארס האחרון עונה היסטורית אחרי שזכתה לראשונה בתולדותיה ביורוקאפ.

מול סלמנקה הרבע הראשון היה צמוד, אלא שברבע השני הוכיחו הספרדיות כי הן גדולות על האלופה הישראלית.

מרתה פרננדס וחברותיה רצו ל-3:19 ופתחו פער משמעותי. השחקניות של עדן ענבר כבר לא יכלו למחוק את ההפרש וסלמנקה הצליחה להוסיף עוד גביע לארון התארים שלה.

עבור קטיה לויצקי, לין גולן, אמנדה ג'קסון, נאדה דוריץ', אנה טורקינוביץ' ואיבגניה סמאורודובה היתה זאת הופעת בכורה בקבוצה. עבור לויצקי זו קדנציה שניה בשורות הדאבליסטית הישראלית. מי שלא שיחקה ברמלה היא הגארדית טנישה רייט, שרק לאחרונה סיימה את העונה ב-WNBA וקיבלה מנוחה מהצוות המקצועי.

ליגת העל נשים: אליצור רמלה - רמהquot;ש (משה חרמון)
ענבר. "כבוד לייצג את המדינה" (משה חרמון)
 

המאמן עדן ענבר אמר בסיום: "זה כבוד לייצג את מדינת ישראל, העיר רמלה, וכדורסל הנשים באירוע מדהים. הכבוד שקיבלה הקבוצה על ההישגים מהעונה שעברה מחממים את הלב ומעניקים גאווה גדולה והמון תקווה להמשך הדרך שלנו".

בלטו רמלה: שי דורון 19 נקודות, קטיה לויצקי 15 נקודות, לייני סלווין 12 נקודות ואמנדה ג'קסון 10 נקודות.