רק בחמישה בנובמבר תחל ליגת העל לנשים, אלא שכבר הערב (רביעי) ב-19:00 מול הומנד אנטקיה תיפתח העונה האירופית של סגנית האלופה, אליצור רמלה, שתנסה לצאת למסע להחזרת תואר היורוקאפ, אותו תואר בו זכתה לפני שנתיים. בעונה שעברה הודחה בשלב שמינית הגמר על ידי קייסרי הטורקית שהגיעה בסופו של דבר לגמר המפעל.

רמלה עשתה מתיחת פנים די גדולה במהלך הקיץ האחרון כשנפרדה מכל השחקניות הזרות של המועדון כמו גם מלייני סלווין שהיתה מעמודי התווך של הקבוצה בשנים האחרונות. מי שחזרה לרמלה אחרי גלות קצרה היא שי דורון כשהמצטרפת הנוספת בגזרת הישראליות היא קרן נחמה. השתיים הללו מצטרפות למיכל אפשטיין וקטיה לויצקי שימשיכו ברמלה לעוד עונה.

בגזרת הזרות החליטו ברמלה להביא שמות מוכרים ומלאי ניסיון כשנטשה לייסי ואשלי ווקר ששיחקו תחת עדן ענבר בקדנציה שלו במכבי אשדוד הצטרפו ויחד איתן הגיעה נואל קווין שחוזרת לקדנציה נוספת בלבן שחור של סגנית האלופה. 

רמלה עצמה שובצה לבית שמונה במפעל יחד עם רוז'מברוק הסלובקית, וילנה הליטאית והיריבה הקרובה של סגנית האלופה, אנטקיה הטורקית. בסגל של האחרונה מספר כדורסלניות מוכרות כמו יאנה ויסלה, דוברבקה דצ'יץ וג'ולין אנדרסון.

מאמן רמלה, עדן ענבר, שמתחיל את עונתו השלישית במועדון אמר: "אנחנו מאוד דרוכים לקראת המשחק הרשמי הראשון שלנו, התכוננו כמיטב יכולתנו לשלב הזה של העונה ואני מקווה שנחזור לארץ עם תוצאה טובה".

שי דורון (משה חרמון)
שי דורון. חוזרת לרכז עבור רמלה (משה חרמון)
 

"משחקי ההכנה עזרו לנו לתכונן", אמרה קווין, "המשחק הראשון הוא תמיד הכי מאתגר. הכימיה שלנו משתפרת מיום ליום ואני מרגישה שהמשחק הזה יהיה צעד ראשון טוב בשבלינו".