סגנית אלופת המדינה, אליצור רמלה, פתחה הערב (רביעי) את הופעותיה במסגרת מפעל היורוקאפ לנשים שפגשה את הומנד אנטאקיה הטורקית והפסידה, 69:63. אין ספק שהמאמן עדן ענבר היה מייחל לפתיחה טובה יותר לעונה האירופית של הקבוצה אבל בהתחשב בכך שרמלה שיחקה ללא אשלי ווקר שנפצעה באימון המסכם של הקבוצה ונשארה בארץ, ההפסד לקבוצה החזקה מטורקיה לא צריך להדאיג יתר על המידה את סגנית האלופה.

במשחק עצמו, רמלה פתחה טוב למרות החיסרון של ווקר ובסיום הרבע הראשון הובילה 15:22, אך הרבע השני היה שייך לקבוצה הטורקית שהצליחה להפוך את התוצאה כך שלוח התוצאות הראה על 34:37 בתום 20 הדקות הראשונות. רמלה לא נתנה לקבוצה הטורקית לברוח ונשארה צמודה אליה לכל אורך הרבע השלישי בעיקר בזכות אנה טורצ'ינוביץ ושי דורון, אך שחקנית אנטאקיה, שקינה סטריקלן, הוליכה את קבוצתה לריצה ברבע האחרון כשהיא קולעת כמעט את כל הנקודות של הטורקיות ומובילה אותן ל-63:69.

רמלה, לה מצפה מפגש יוקרתי בגמר טורניר ווינר ביום שני הקרוב נגד רמת השרון (שידור ישיר ב-ONE) תנסה לרשום את ניצחונה הראשון במפעל כבר ביום חמישי הבא כשתארח בקריית מנחם את רוז'ומברוק הסלובקית שגם היא תנסה להשיג ניצחון ראשון במפעל אחרי שהפסידה הערב 59:54 לווילנה הליטאית.

קלעו לרמלה: אנה טורצ'ינוביץ' 19 (10 ריבאונדים), שי דורון 14, נואל קווין 12, נטאשה לייסי 6 , קטיה לויצקי 7, מיכל אפשטיין 2.

עדן ענבר. החסרון של ווקר השפיע (יניב גונן)
עדן ענבר. החסרון של ווקר השפיע (יניב גונן)