לא רק ספונסר. נותנת החסות הרשמית של הליגה, ג’פניקה, החלה בפעילות מבורכת כחלק מהרצון לייצר פעילויות משותפות וחיוביות עם אוהדי הקבוצות, שמתקיימים בסמיכות למשחקי הליגה, ונערכים כמובן בין אוהדי שתי הקבוצות.

במסגרת הפעילות, בחר כל מועדון 3-4 אוהדים שיזכו לאירוח וארוחה משותפת במסעדת ג'פניקה הקרובה לאצטדיון בו יתקיים המשחק ביחד עם אוהדי הקבוצה היריבה. המפגש מתקיים כשלוש שעות לפני שריקת הפתיחה על בירה וסושי, בה הם נפגשים ומדברים על היריבות הספורטיבית בין המועדונים, התשוקה למשחק ונזכרים במשחקי עבר בין המועדונים.

אוהדי מכבי והפועל ת"א במפגש (מנהלת הליגות)אוהדי מכבי והפועל ת"א במפגש (מנהלת הליגות)

המפגשים שכבר התקיימו: מכבי נתניה - הפועל ב״ש, הפועל רעננה - מכבי עירוני פ״ת, הפועל חדרה - מ.ס.ע אשדוד וכמובן מכבי ת״א - הפועל ת״א.

ארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל: "אחת מהמטרות החשובות ביותר של המנהלת והקבוצות היא מיגור האלימות במגרשי הכדורגל והפחתת המתחים בין האוהדים של הקבוצות השונות. אחד מהצעדים שאנו עושים במקרה הזה הוא מפגש של אוהדים הנמצאים ביריבות ספורטיבית. אנו תקווה כי המסר יעבור לכלל האוהדים בארץ שהיריבות היא ספורטיבית ועל המגרש בלבד. אנו נמשיך במפגשים אלו במהלך כל העונה הנוכחית על מנת לרתום את האוהדים להעביר את המסר שכדורגל הוא חוויה והנאה מהמשחק. נמשיך לפעול בדרכים יצירתיות ביחד עם המועדונים והזכיינים לייצר אווירה קהילתית ומשפחתית במגרשי הכדורגל".