בפסח הקרוב נערים רבים עומדים להגשים את חלומם ולהיות לשבוע אחד על גג העולם ולשחק עם כוכבי העתיד של הכדורגל העולמי עם משחקים דוגמת מכבי חיפה נגד ברצלונה, בית"ר ירושלים נגד יובנטוס, הפועל חדרה נגד ריאל מדריד ועוד.

הדבר יתאפשר הודות לחברת תלמה ספורט אשר אחראית להכנסת קבוצות ישראליות לטורנירים יוקרתיים באירופה – כאשר החל משבוע הבא ישחקו 35 קבוצות מישראל ויותר מ-100 שחקנים בברצלונה בטורניר מונדיאל הנערים MICFOOTBALL בו שיחקו מסי וניימאר ועוד שורה ארוכה של כוכבי כדורגל בעבר ובהווה. 

בנוסף ישחקו הנערים בליסבון בטורניר ה-IBERCUP היוקרתי ובאיטליה בטורניר ה-GALINI בהשתתפות הטופ של הכדורגל האיטלקי, וכל זאת כחלק מפסטיבל כדורגל שמתקיים כל שנה ברחבי אירופה בהשתתפות המועדונים הבכירים בעולם הכדורגל.

מלבד השתתפותם בטורניר יזכו הקבוצות להיות במשחקים של ברצלונה נגד מנצ'סטר יונייטד ברבע גמר ליגת האלופות וגם במשחק ההכתרה של ברצלונה נגד ריאל סוסיאדד, ובמקביל בפורטוגל יצפו במשחק הבית של בנפיקה ליסבון בקרב על האליפות וחלקם במשחק רבע גמר ליגת האלופות בין פורטו וליברפול.

ואפשר רק לדמיין את ההתרגשות האדירה שעוברת על השחקנים, ההורים, המאמנים והמועדונים מישראל שיוצאים מידי שנה לטורנירים שנהפכו עם השנים למסורת, מתוך הבנה שזו הדרך להכיר את הכדורגל העולמי ותרבויות שונות והזדמנות שווה לכל מועדון בישראל לתת לשחקנים שלו את החוויה הזאת שלא תישכח לעולם אצל כל אחד ואחד מהם.

חווייה מדהימה (צילום: MICFOOTBALL) חווייה מדהימה (צילום: MICFOOTBALL)

יאיר מזור, מנהל מחלקת הספורט של חברת תלמה ומאמן כדורגל כבר שנים רבות, שאחראי על הוצאת הקבוצות אמר ל-ONE: "אני כבר שנים רבות עושה את זה לא רק כעבודה אלא מהלב ופשוט נהנה מכל רגע. זה מדהים לראות את הרגעים האלה ששחקנים ואפילו מאמנים לא ישכחו לעולם כשהם והמועדונים הגדולים בעולם על אותו המגרש ופוגשים את שחקני העתיד.מעבר למפגש עם שחקני העתיד, בצריך לזכור את הצפייה במשחקי הליגות באירופה שזו חווייה שהם כנראה לא ישכחו כל חייהם.

“מלבד העובדה שאנחנו הנציגים הבלעדיים של הטורנירים האלה בישראל, היתרון שלנו הנו המקצועיות והניסיון הרב שיש לנו, אשר נותן לקבוצות ולמועדונים ביטחון רב. הקבוצות נוסעות ומתנסות עם הכדורגל האירופאי ונחשפות בין היתר לסקאוטים רבים שמגיעים לטורנירים ונותנים להם הזדמנויות להציג את המועדון והשחקנים שלהם אל מול הכדורגל העולמי".

ישראל צרפתי, מנהלה המקצועי של הפועל חדרה, הוסיף: “אני כבר שנים רבות נוסע עם המועדון שלנו בכל פסח עם 3-4 קבוצות בכל שנה וזה כבר מסורת שכל הקבוצות במועדון פשוט מחכים שיבוא זמנם לנסוע. אנחנו נהנים מכל רגע ומרגישים ששחקנים רבים בין מגיעים אלינו למועדון בין היתר בזכות הנסיעות האלה בכל שנה” 

חווייה יוצאת דופן (צילום: MICFOOTBALL) חווייה יוצאת דופן (צילום: MICFOOTBALL)

“חשוב לציין שחלק מהותי בהתקדמות המקצועית שלנו הוא הנסיעות האלה שגם מקרבות בין השחקנים להורים ומי שטרם ניסה יתקשה להבין את ההתרגשות בנסיעות הללו,  ואני בהחלט ממליץ ועוד אמליץ לכל מאמן ולכל קבוצה פשוט לנסוע מבלי לחשוב פעמיים.

חברת תלמה ספורט כבר בהכנות וברישומים למועדונים היוצאים למחנות אימון בארץ ובחו"ל בקיץ הקרוב וכמו כן גם לטורנירי הקיץ שמתקיימים באירופה אשר ניתן עדיין להירשם אליהם עם חברת תלמה ספורט.

לקבלת הצעות ולפרטים נוספים

יאיר מזור 050-72133309

yairm@talma.com

נועם אברהם 050-6553751

noama@talma.com

הכתבה מטעם חברת תלמה ספורט