אחרי קרוב ל-13 עונות כמאמן הראשי של גרין ביי פאקרס, מייק מקארתי פוטר הלילה (בין ראשון לשני) מהקבוצה בעקבות התוצאות החלשות העונה, כמו גם היחסים העכורים עם הכוכב שלו ארון רוג’רס.

“עונת 2018 לא עמדה בסטנדרטים של הגרין ביי פאקרס”, מסר בהצהרה נשיא המועדון מארק מרפי: “כתוצאה מכך, קיבלתי החלטה לשחרר את מייק מקארתי מתפקידו כמאמן הראשי באופן מיידי. מייק היה מאמן נהדר עבורנו והנהיג את הפאקרס 13 עונות, במהלכן חווינו הצלחות אדירות על המגרש. אנחנו רוצים להודות למייק, אשתו ג’סיקה וכל משפחתו על כל מה שעשו עבור הפאקרס והקהילה בגרין ביי ובוויסקונסין”.

זהות המאמן הבא עדיין לא ידועה, כאשר מרפי  ציין כי “תהליך בחירת המאמן הבא תחל באופן מיידי”. עד שימונה מאמן חדש, המתאם ההתקפי ג’ו פילבין יהיה זה שישמש כמאמן הזמני של הקבוצה. תפקיד המאמן הראשי לא זר לפילבין, שהולי את מיאמי דולפינס בין 2012 ל-2015.

מקארתי זכור במיוחד כמי שהוליך את גרין ביי ב-2010 לזכייה בסופרבול. הוא הוביל את הקבוצה לפלייאוף שמונה פעמים ברציפות, עד העונה שעברה, אולם העונה תהיה כבר השנייה ברצף בה הקבוצה לא תגיע למשחקי ההכרעה, כאשר מחזיקה כעת במאזן שלילי של 4-7-1 בלבד אחרי ההפסד 20:17 לאריזונה.