גביע האתגר האירופי בכדורעף נערך הערב (רביעי) כאשר קבוצת הנשים של כפר סבא השלימה את המשימה עם 0:3 (18:25, 13:25, 22:25) ביתי על זוק גאקו הבוסנית, ויפגשו בשמינית הגמר של המפעל את ליברץ הצ'כית.

הגברים עלו גם הם עם תוצאה זהה מול הולדינג גראץ האוסטרית (20:25, 23:25, 17:25), והיריבה הצפויה להם היא המנצחת בסיכום שני המשחקים בין צסק"א סופיה הבולגרית להאסרודה לאובן הבלגית. 400 צופים היו שם באולם איינשטיין בעיר. 

מאמן קבוצת הנשים, חן הימלפרב, אמר בסיום המשחק: "אני שמח להשלים את המשימה ולהמשיך לשלב הבא. שיחקנו בריכוז גבוה לאורך רוב המשחק, והצגנו מהלכים יפים. מכת הפתיחה שלנו הייתה מאוד אפקטיבית. הקבוצה ככלל שיחקה טוב מאוד ואני שמח שהייתה הזדמנות לשלב את כל השחקניות. שמח גם שהיה הרבה קהל ואווירה טובה באולם. בשלב הבא מחכה לנו יריבה מצ'כיה שניצחה את סרטוב מרוסיה, אבל כרגע זה עוד רחוק מאיתנו. כרגע הפוקוס שלנו הוא למשחק הבא נגד חיפה ביום שישי הקרוב". 

דניאלה מרסלו עולה להנחתה (יוסי לזרוב)דניאלה מרסלו עולה להנחתה (יוסי לזרוב)

אניה ויליקי הובילה את כפר סבא עם 13 נקודות, וקרלה קסטיליאונה, שהצטיינה במשחק הראשון עם 18, הוסיפה הפעם 12. קינגה קספרזק בלטה גם היא עם 56 אחוזי קבלה מושלמת. 

קבוצת הנשים תפגוש בשלב הבא את דוקלה ליברץ הצ'כית, שעברה בקלות יחסית את פורטון סראטוב הרוסית עם ניצחון ביתי של 1:3 וניצחון חוץ 0:3. ליברץ, מהעיר החמישית בגודלה במדינה, נמצאת במקום השני בליגה הצ'כית, כשרק אולומוץ מקדימה אותה. משחק החוץ של כפ"ס יתקיים באמצע דצמבר, ומשחק הבית בסוף ינואר. 

אצל הגברים בלט איליה גולדרין עם 11 נקודות, כמו גם גיא גניס, שסיים עם 6 קיל בלוקס מתוך 8 הנקודות שלו. ארנרדו גומז הוונצואליאני הוסיף 8 נקודות משלו. הקבוצה של שגיא ברעם תפגוש את המנצחת בסיכום שני המשחקים בין צסק"א סופיה הבולגרית לבין האסרודה לאובן הבלגית.