לא הרבה נתנו לה סיכוי, יחסי ההימורים נטו לרעתה, אולם קלמסון טייגרס זכתה הלילה (בין שני לשלישי) באליפות המכללות בפוטבול אחרי ניצחון ענק על האלופה המכהנת אלבמה קרימזון טייד 16:44 בליווייס סטאדיום בקליפורניה. המשחק שודר בערוץ ONE.

שתי הקבוצות הגיעו עם מאזן נקי מהפסדים ואחרי הופעות משכנעות בחצי הגמר, אולם הטייגרס היו טובים יותר למן דקות הפתיחה. טואה טאגובאילואה, הקוורטרבק של אלבמה וכוכב משחק הגמר בשנה שעברה, היה הפעם מתחת לרמתו, נחטף פעמיים ולניק סייבן המעוטר פשוט לא היו תשובות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלמזון מנצחת את אלבמה בגמר המכללות

ההגנה של קלמסון לא נתנה ליריבתה לזוז, ומי שניצח בחלק ההתקפי על החבורה היה טרבור לורנס, הקוורטרבק הפרשמן שרשם משחק שיא של 347 יארד במסירה ושלושה טאצ’דאונים, ללא אף איבוד כדור. ג’סטין רוס תפס כמה כדורים אדירים (כולל פיסה מדהימה ביד אחת) וטראוויס איטיין עשה את היארדים על הקרקע בדרך לניצחון המוחץ.

מדובר בעונה היסטורית של קלמסון, שהופכת לראשונה בעידן המודרני שמסיימת עם מאזן מושלם של 0:15, כאשר פרק נוסף נרשם ביריבות הספורטיבית הגדולה של העשור בין שתי הקבוצות. זו הפעם הרביעית ברציפות שהן נפגשות, השלישי בגמרים, כאשר כרגע המאזן הוא 2:2. אל תהיו מופתעים עם פרק נוסף יירשם כבר בשנה הבאה. היום, בכל מקרה, בדרום קרוליינה נפתחות השמפניות.

טרבור לורנס (רויטרס)טרבור לורנס (רויטרס)