כלי התקשורת באיטליה ובספרד מנהלים היום (שלישי) קרב גרסאות בנוגע לעתידו של המאמן מאסמיליאנו אלגרי. זה החל מכך כי כלי תקשורת המזוהים עם ריאל מדריד, טענו כי הוא המטרה המרכזית של פלורנטינו פרס כמאמן הבא שיצורף בקיץ.

מאידך, כלי התקשורת המזוהים עם יובנטוס, מדווחים על כך שהוא בדרך לחתום על הארכת חוזה בשורות הגברת הזקנה. הטקטיקן המחונן שזכה בארבעה דאבלים רצופים באיטליה, צירף בקיץ את כריסטיאנו רונאלדו לקבוצה מטורינו ומוביל בבטחה את הליגה גם העונה כאשר יובה מוגדרת כפייבוריטית לזכות בצ’מפיונס ליג יחד עם ברצלונה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ריאל מקופחת? האם ויניסיוס הוכשל ברחבה?

לצד כל אלה, מצטרף דיווח של העיתונאי השנוי במחלוקת מהתכנית “אל צ’ירינגיטו”, אדוארדו אינדה. האחרון טוען כי אלגרי בדרך לריאל מדריד ומחליפו ביובנטוס יהיה לא אחר מאשר זינדין זידאן.

לצד כל אלה, ועל פי הדיווחים בספרד, פרס מתחרט על כך שהחתים את סנטיאגו סולארי ולא הלך על דמות מוכרת יותר או על מאמן מנוסה יותר. במקביל לאלגרי, גם שמו של מאוריסיו פוצ’טינו ואם אחד לא יצורף, תעשה פנייה לשני.

זידאן ורונאלדו. האיחוד? (רויטרס)זידאן ורונאלדו. האיחוד? (רויטרס)

בכל אופן, חוזהו של אלגרי ביובנטוס מסתיים ביוני 2020, משמע, תום העונה הבאה, אך ישנם דיווחים כבר תקופה ארוכה כי הוא יסיים את דרכו שם בקיץ בשל תחושת מיצוי ורצון לחפש אתגר אחר לקריירה שלו שיודעת הצלחה מסחררת בסרייה א’. לכן, הדיווחים היום באיטליה על הארכת חוזה, תפסו את כולם בהפתעה.