שנת 2018 מסתיימת וגולשי ONE הכתירו את הנבחרים. לוקה מודריץ’ הוא ספורטאי השנה לאחר שגבר על קווין דוראנט, נובאק ג’וקוביץ’, קווין מאייר, אליווד קיפצ’וגה, אדם פיטי, חביב נורמגומדוב ואנתוני ג’ושוע.

מודריץ’ הוא שחקן השנה בעולם, זוכה כדור הזהב, השחקן המצטיין של המונדיאל וכעת גם ספורטאי השנה. הקרואטי גרף 37.1 אחוזים מקולות הגולשים. הכדורסלן קווין דוראנט קיבל 19.5 אחוזים, חביב נורמגומדוב קיבל 18.4 אחוזים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
עשו לו כבוד: מודריץ' מציג את כדור הזהב

ספורטאית השנה היא סימון ביילס. הגברת הראשונה של עולם ההתעמלות ביצעה את שנת הקאמבק שלה אחרי פסק הזמן שלקחה בתום משחקי ריו, ואיזה קאמבק זה היה. אחרי שהפכה לראשונה אי פעם שזוכה במקום הראשון בכל אחד מהמכשירים ובקרב רב באליפות ארה״ב, הגיעה לבמה הגדולה שוב באליפות העולם בדוחא. רגע לפני האליפות, היא טופלה בבית חולים בגלל אבן בכליות, משהו שאמור היה להשבית אותה מהתחרות, אולם גם זה לא מנע ממנה לתת הצגה: זהב רביעי בקרב רב, זהב קבוצתי עם ארה”ב, שני ניצחונות גם בקפיצות ובקרקע, כסף במקבילים המדורגים וארד בקורה. היא הפכה למתעמלת בעלת מספר מדליות הזהב הרב ביותר באליפויות העולם בהתעמלות (14), ולמי ששכח, היא בת 21 בסך הכל ובגובה 1.45 מטרים.

ביילס גרפה 38.9 אחוזים וגברה על הכדורגלנית אדה הגרברג (33.4 אחוזים). הטניסאית נאומי אוסקה במקום השלישי עם 9.7 אחוזים. קטינקה הוסו, בריאנה סטיוארט וביאטריס צ’פקואץ’ סוגרות את הרשימה.