צילומי העונה השנייה של "גולסטאריות", סדרת הדוקו-ריאליטי של "הוט" הגיעו הערב (שלישי) לסיומם, במשחק הגמר באצטדיון בנס ציונה. אוהדים רבים נכחו ביציע ועודדו את שתי הקבוצות, כאשר גם המשפחות הגיעו לתמוך בשחקניות. העונה הנוכחית כוללת את: לי ברקוביץ', קארין ושירן סנדל, שולה זקן, תאלין אבו חנא, אירית רחמים, אביגיל שרעבי, לי לוי, דניאל גרינברג, ענבל גבריאלי וכדורגלנית העבר מיטל דיין.

שייע פייגנבוים המאמן (שכעת יוכל להתפנות לתפקיד בהפועל ת”א) ורז זהבי עוזרו עמדו על הקווים, כשהנבחרת של הצמד התמודדה על הגביע מול כוכבות העונה הראשונה שכללה, בין היתר, את האחיות רביבו, בל אגם וטיטי איינאו. מי הדריך את הבנות הוא עוזר המאמן של שייע ב"גולסטאר" תאילנד, אייל גולן, שהיה המאמן היריב של זוגתו בימים אלו, דניאל גרינברג.

שייע פייגנבוים מאמן הגולסטאריות סיכם את העונה השנייה: "התאמנו תקופה ארוכה והכנו את הבנות. תקופה קשה, היו בנות יותר מבוגרות ופחות אבל עם הרבה ניסיון לא בכדורגל כל כך, הייתה מלחמה גדולה. היו משימות די קשות. כולן הפתיעו אותי העונה, אך מי שהייתה קצת מעל כולן זאת קארין סנדל”.

קארין סנדל. "הייתה מעל כולם" (חגי מיכאלי)קארין סנדל. "הייתה מעל כולם" (חגי מיכאלי)

אייל ברקוביץ’ שבתו משחקת העונה בנבחרת: "יש לי הרבה מזכרות שלי הייתה באה איתי למגרשים, מצטלמים, בדרך כלל אני הולך לראות את הבנים שמשחקים כדורגל היום באתי לראות אותה, היא הכוכבת של המשפחה עכשיו, אנחנו בצד, היא הכוכבת. לא נתתי לה טיפים לתוכנית, אני זוכר שהיינו משחקים כשהיא הייתה קטנה באנגליה אבל היא לא צריכה טיפים, היא באה בשביל החוויה, אני יודע שהיא נהנתה מאוד והיה להן כיף ובוא נראה אם הן למדו משהו”. 

לי ברקוביץ', בתו של הקוסם: "לא חלמתי בחלומות הכי הזויים שלי שאני אהיה על מגרש כדורגל בתור שחקנית, זאת הייתה חוויה מדהימה, כיפית, היו הרבה עליות וירידות. הבנות מהממות, אני לא באה מחיי הזוהר נקרא לזה ככה, הכרתי חברות לחיים גם הייתי הכי קטנה וכולן התייחסו אליי בכבוד, הן היו כמו אבא ואמא בשבילי. אבא לא לימד אותי דברים”. 

אייל ולי ברקוביץ'. "הכוכבת של המשפחה" (חגי מיכאלי)אייל ולי ברקוביץ'. "הכוכבת של המשפחה" (חגי מיכאלי)

אירית רחמים אמרה: "ביום הראשון לא האמנתי לאן אני נכנסתי התקשרתי לעמוס (לוזון) ואמרתי לו שזה לא בשבילי, באתי עם שמונה מזוודות חשבתי רק על איך אני חוזרת עם המזוודות ונשארתי. זאת חוויה מטורפת, אני הייתי בהישרדות וזה לא דומה, היה מדהים ומשוגע, תצפו לעונה אש”. 

דניאל גרינברג שהתמודדה העונה מול בן זוגה אייל גולן: "הייתה עונה מהממת, הולכת להיות כאן הפתעה, אנשים ישמחו לראות את העונה הזאת, מלא דברים מגניבים בגדול, הכוכבת שלי זאת אביגיל, היא הייתה כמו אמא בשבילי ואני כמו ילדה שלה, כשהיה צריך אני עזרתי לה והיא טיפלה בי. אמנם הייתי כאן תקופה קצרה של שבוע אבל עברנו כאן הרבה, אנחנו מאוד מאוחדות, זאת הייתה חוויה מדהימה. החלפתי את לי לוי שנפצעה אחרי שלושה ימי צילומים ברגל והוזעקתי במהרה להיכנס במקומה וכמובן שהסכמתי, כי אני ספונטנית, אני לא מתחרטת על זה זאת הייתה חוויה מהממת ושמחה שניתנה לי ההזדמנות”.

דניאל גרינברג. התמודדה מול בן זוגה (חגי מיכאלי)דניאל גרינברג. התמודדה מול בן זוגה (חגי מיכאלי)

מיטל דיין שחקנית העבר אמרה: "הייתה עונה מדהימה, חוויה מטורפת של פעם בחיים ולוקחים רק דברים טובים, התגבשנו והיינו ביחד. אני רעבה למשחק בצורה מטורפת, יש אדרנלין, הרגליים רועדות. יש כאן שחקניות לוחמות, דניאל גרינברג בת הזוג של אייל גולן היא פייטרית אמתית יש לה רגל של רוברטו קרלוס”.

אייל גולן אמר טרם אירוע סיום העונה: “אני אוהב כדורגל, אבל לא הייתי רוצה לאמן קבוצה, שניים, שלושה ניצחונות ואתה בשמיים והפסד אחד או שניים כבר שכחו, אני לא אוהב את זה, אני רוצה לעשות את מה שאני עושה וזה לשיר. יש לנו שחקניות טובות”.

אייל גולן. "לא אוהב לאמן" (חגי מיכאלי)אייל גולן. "לא אוהב לאמן" (חגי מיכאלי)