אחרי 15 שנים בנינטנדו אמריקה, מתוכן כמעט 13 שנה בהן כיהן כנשיא החברה, רג’י פילס-אמה, אחת הדמויות הכי מזוהות עם המותג נינטנדו, הודיע על עזיבתו שתיכנס לתוקף בחודש אפריל הקרוב, ובמקומו ימונה לתפקיד דאג באוזר, מנכ”ל המכירות והשיווק הנוכחי של נינטנדו אמריקה, שהצטרף לחברה במאי 2015.

בהודעות הפרידה שלו מהחברה אמר פילס-אמה: “לנינטנדו תמיד יהיה חלק בלב שלי. אני רוצה להגיד תודה לאנשים המוכשרים שעבדתי איתם, על ההזדמנות שהייתה לי לייצג את המותג הנפלא הזה, ויותר מהכל, להיות חלק מקהילת הגיימרים הכי חיובית בעולם. זה לא ‘גיים אובר’ בשבילי, זה יותר ‘לעלות רמה’, ולבלות יותר זמן עם המשפחה והחברים”.

"אני מעריך מאוד את כל מה שעשה רג'י עבור נינטנדו", אמר נשיא נינטנדו העולמית שנטארו פורוקאווה. “אנחנו אסירי תודה שהוא עוזב את העסק במצב טוב. אנחנו נתגעגע אליו, אבל מאחלים לו את הטוב ביותר עם פרישתו ובטוחים שהיורש שלנו יבטיח מעבר חלק והמשכיות לחברה”.

פילס-אמה היה מוכר לקהל גדול מאוד יחסית לתפקידו, כשנהג להופיע לעיתים קרובות במסיבות העיתונאים של החברה. במהלך שנותיו בתפקיד הוא הרחיב בצורה משמעותית את נוכחות החברה בארצות הברית, כולל בניית מטה חדש בוושינגטון. עזיבתו גררה מבול של תגובות ברשתות החברתיות, כשגם דווין ג’ונסון ‘דה רוק’, נפרד ממנו במילים חמות.