קפטן נבחרת ישראל, יוסי בניון, לא שותף היום (שבת) במשחק ההכנה של אלופת אירופה צ'לסי מול ברייטון. הבלוז הפסידו 3:1 לקבוצה מהצ'מפיונשיפ במפגש שנערך בברייטון.

צ'לסי עלתה ראשונה ליתרון בדקה ה-35: ראמירס העביר כדור, פרננדו טורס פתח רגליים ופרנק למפארד הגיע לכדור כדי לכבוש את הראשון במשחק. שתי דקות חלפו ו-ויסנטה רודריגס השווה לאחר שקיבל כדור רוחב מדוד לרגליו ושלח אותו לשער בנגיעה.

אשלי בארנס הפך את התוצאה עוד לפני תום המחצית, לאחר שפטר צ'ך הדף כדור היישר לרגליו וזה המשיך אותו לרשת. אנדרו קרופטס הבקיע את השלישי וסתם את הגולל על צ'לסי, שתשחק ביום ראשון הבא מול מנצ'סטר סיטי על מגן הקהילה.

קשרה של ויסלה קראקוב, מאור מליקסון, כבש את ה-0:3 במשחק האימון שהסתיים ב-1:3 של ויסלה קראקוב מול פיאשטם. שילוב בין אילייב, גנקוב וקשר נבחרת ישראל הניב את השער השלישי בדקה ה-43 כשגרגולה ובורליגה כבשו ראשונים.

כזכור, שמו של מליקסון נמצא בראש רשימת הרכש של סלטיק, שלא קנתה שחקנים בקיץ, ועל פי היכולת במשחקים האחרונים של האלופה הסקוטית, לא מן הנמנע שהנושא יעלה שוב עוד בשבוע הקרוב.

 
 

גם דקל קינן שיחק 25 דקות במדי קרדיף בניצחון 1:2 על אוקספורד יונייטד במסגרת משחקי ההכנה של הקבוצה מווילש. למרות שהשחקן מקבל דקות במשחקי הידידות עדיין מסתמן כי הוא לא יהיה חלק מהקבוצה הוולשית.