מסתבר כי הסכסוך בין הנשיא, ראובן ריבלין, לשרת התרבות והספורט, מירי רגב, לא הסתיים ביום חמישי האחרון רק בסירובו של הנשיא שהשרה תעמוד לצדו בזמן השמעת ההמנון, אלא נמשך גם בזמן הענקת המדליות לשתי הקבוצות והגביע לשחקני הפועל ירושלים.

כפי שחשפנו אמש ב-ONE, השרה רגב טענה כי הנשיא ריבלין לא הסכים  שתעמוד לידו בזמן השמעת ההמנון, כאשר במשרד הספורט טענו: "השרה חשבה שראוי ונכון שהיא תעמוד ליד הנשיא בזמן ההמנון והעובדה שזה לא קרה מקוממת. היא השרה שעשתה הכי הרבה למען הענף והתנהלות כלפיה אינה ממלכתית מצד הנשיא שלא כיבד את השרה האמונה על הספורט בישראל". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלאט: "יש לנו קבוצה מיוחדת"

עוד טענו במשרד הספורט כלפי נשיא המדינה: "להבנתנו הוא לא הסכים למרות פניות האיגוד. השרה לא בפעם הראשונה נתקלת בהתנהלות הלא ממלכתית של הנשיא. ככה לא מתנהג נשיא כלפי שרה האמונה על התחום. הוא פועל באופן לא ממלכתי ולא בפעם הראשונה. על אף שהיא מורגלת ליחס המזלזל שלו, היא פועלת מתוך ממלכתיות ומכבדת את האירועים המצויים תחת המשרד".

אחרי המשחק, השרה דווקא הוזמנה על ידי הנשיא לטקס הענקת הגביע ועל כך אמרו בסביבת בית הנשיא: "כמו בכל משחק קורא הנשיא לשרה (מחוץ לפרוטוקול) להעניק איתו את הגביע". אבל גם שם כאמור, לא נרשמה אידיליה בין השניים. צלם ONE, רדאד ג'בארה, שעקב במיוחד אחר התנהלות הצמד, קלט בעדשת המצלמה שבתחילה עמדו הנשיא והשרה אחד לצד השני, כאשר יו"ר האיגוד עמירם הלוי עומד לצידו השמאלי של הנשיא ורגב לימינו. לפתע לאחר החלפת דברים בין הנשיא ליו"ר האיגוד, הלוי זז ממקומו ונעמד כחוצץ ביניהם.

ראובן ריבלין ומירי רגב (רדאד ג'בארה)ראובן ריבלין ומירי רגב (רדאד ג'בארה)

בסביבתה של רגב אמרו על התמונות שמפורסמו ב-ONE: "אם הרגע הזה שנראה כאילו הוא מבקש ממנו לחצוץ נכון, זה מסביר הכול על אירועי אתמול". כזכור, זה לא הגמר הראשון שבין השניים התגלתה מחלוקת, כשגם בגמר גביע המדינה בכדורגל לא היה שקט בגזרתם.

ראובן ריבלין ומירי רגב (רדאד ג'בארה)ראובן ריבלין ומירי רגב (רדאד ג'בארה)

מבית הנשיא לא נמסרה תגובה לדברים. עמירם הלוי, יו"ר איגוד הכדורסל אמר בתגובה: "הנשיא ריבלין מדבר איתי כל הזמן, בעיקר על כדורסל. אני תמיד יושב ביניהם".

ראובן ריבלין ומירי רגב עם גביע המדינה (איציק בלניצקי)ראובן ריבלין ומירי רגב עם גביע המדינה (איציק בלניצקי)
רובי ריבלין, עמירם הלוי, יוסי שרעבי ומירי רגב (רדאד ג'בארה)רובי ריבלין, עמירם הלוי, יוסי שרעבי ומירי רגב (רדאד ג'בארה)
עמירם הלוי והשרה מירי רגב (רדאד ג'בארה)עמירם הלוי והשרה מירי רגב (רדאד ג'בארה)