נבחרת ישראל מתארגנת מבחינה לוגיסטית לקראת חצי גמר פלייאוף יורו 2020 מול סקוטלנד ב-26 במרץ, כאשר ל-ONE נודע היום (שלישי) לראשונה כי הנבחרת מתכננת מחנה אימונים בן כמה ימים בצפון אנגליה, באזור ממנו היא תוכל לנסוע באוטובוס לגלאזגו לקראת המשחק.

כפי שנחשף ב-ONE, רבע גמר גביע המדינה עבר למתכונת של משחק אחד לבקשתם של המנהל הטכני של נבחרות ישראל, וילי רוטנשטיינר, והמאמן הלאומי, אנדראס הרצוג, שרצו לקיים מיני-מחנה אימון. לפי התוכנית כעת, הם אמורים לכנס את השחקנים שמשחקים בליגת העל לכמה ימים בבית הנבחרות בשפיים ולאחר מכן, כולל הליגיונרים, הנבחרת צפויה להגיע לאנגליה כדי להמשיך ולהתכונן הרחק מהתקשורת, וגם מהסקוטים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: מכבי קבוצה נהדרת, צריך לפרגן להם

בהתאחדות לכדורגל סיפרו כי לא רצו להקדים את הגעתם לסקוטלנד ולהתכונן שם, כדי שאנשי הנבחרת המקומית לא יעקבו אחרי האימונים הטקטיים של הרצוג, כפי שנהוג במשחקי חוץ, והוחלט על צפון אנגליה כיעד, למרות שיש לציין כי טרם נסגר יעד סופי.

אחרי המשחק, אליו תטוס הנבחרת במטוס חכור, בהתאחדות לכדורגל פועלים על מנת לשריין טיסות לבלגרד ולאוסלו, למקרה שניצחון יעלה את ישראל לגמר פלייאוף היורו על הזכות להשתתף באליפות אירופה בקיץ, מול סרביה או נורבגיה ב-31 במרץ. אם הנבחרת תפסיד בגלאזגו, היא תשוב ארצה באותו ערב. אם היא תנצח ותעפיל לגמר, היא ככל הנראה תתכונן בסקוטלנד לקראת היריבה הבאה.