כזו בכורה אלון תורג’מן אפילו לא יכול היה לדמיין. במשחק הראשון כשחקן ויסלה קראקוב אמש (שבת), הוא הבקיע את שער הבכורה שלו וקבוצתו החדשה רשמה 0:3 ענק על ביאלסטוק, ניצחון שלישי ברצף לקבוצה שנלחמת בכל כוחה לשרוד עונה נוספת בליגה הבכירה.

“חלוץ תמיד מקבל ביטחון כשהוא מבקיע שערים”, סיפר תורג’מן בראיון בפולין לאחר המשחק. “יחד עם זאת, הדבר החשוב באמת הוא השגת הניצחון, כי עבור זאת מקבלים 3 נקודות. ויסלה לא נמצאת בטבלה היכן שהיא צריכה להיות באמת, אני מקווה שזה ישתנה בקרוב. הקבוצה הזו נהדרת, האווירה במהלך המשחק מדהימה והאוהדים נפלאים, אני מאוד מתרשם. אני שמח לשחק ולעזור, כל הקבוצה נלחמה כדי לנצח”.

אלון תורג'מן עם הכדור (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)אלון תורג'מן עם הכדור (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)

על הופעת הבכורה שלו: “זו לא הייתה סיטואציה קלה, ערכתי רק שלושה אימונים עם הקבוצה וכבר להופיע בפעם הראשונה. אבל הרגשנו את האוהדים וכולנו נלחמנו עבורם, מה שחשוב עכשיו יהיה לשחזר את זה גם במשחקים הבאים. ההחלטה לשחק בוויסלה הייתה לי קלה מאוד, הייתי מודע למצב שבו היא נמצאת. אני מכיר את המועדון הזה ורציתי לשחק כאן. אני והקבוצה דיברנו בלילה ובבוקר למחרת כבר המראתי לכאן לחתום על החוזה”.

התקופה באוסטריה וינה: “רציתי לשחק, אבל בעיקר ישבתי שם על הספסל. זה לא היה טוב למועדון ולי, אני שמח שהתמזל מזלי להגיע לוויסלה, עשיתי את ההחלטה הנכונה, הגעתי כדי לשחק. רציתי לעזור, זה מה שחשוב לי. קשה לי להעריך את הליגה הפולנית אחרי משחק אחד לעומת הליגה באוסטריה. אבל הבחנתי שקצב המשחק כאן מאוד גבוה”.

אלון תורג'מן חוגג עם חבריו (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)אלון תורג'מן חוגג עם חבריו (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)

מה עוד סייע לו בהחלטה להגיע: “דיברתי עם דודו ביטון ומאור מליקסון. שמעתי הרבה דברים טובים מהם על הקבוצה הזו, על העיר והאוהדים. צפיתי גם בסרטונים בווידאו ובאינטרנט, עכשיו אני באמת רואה שהכל מושלם”.