אחרי תקופה ארוכה ושנה קשה מאוד מבחינה ספורטיבית, ערן לוי שובר שתיקה. החלוץ של הפועל עפולה פתח היום (שישי) את אשר על ליבו ומה שעבר עליו בהפועל אום אל פאחם, החיבור לעפולאים ומי שצריך לאכול את הכובע.

בחשבון האינסטגרם שלו רשם לוי: “חברים יקרים ומשפחה. 6 חודשים שבהם בעיקר, אחרי תקופה ארוכה, ישבתי בבית ולא שיחקתי כדורגל כבר כולם אמרו שאני צריך לפרוש ושאין לי עוד מה לתת. ברוך השם אני אשמח לחזור ולעשות בגיל 34 את מה שאני יודע על הצד הכי טוב שיש. זכיתי לכינוי לתת לאנשים לאכול את הכובע”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רן בן שמעון כמו שלא ראיתם מעולם

“הגעתי לאום אל פאחם, ששם הדברים לצערי לא הלכו כפי שקיוויתי עם המאמן שלא כיבד אותי כי זה תמיד קל להתנהג ככה מול ערן לוי. ואז הגעתי לעפולה, מקום שנתן לי את הבמה להוכיח שעדיין יש לי מה לתרום ובטח שלעשות דברים יפים בכדורגל, כמו שהרבה אנשים אומרים לי. גול או פס כזה לא רואים אפילו בפיפא”.

“שנים אני בכדורגל ושנים מכפישים אותי אבל ‘הכלבים נובחים והשיירה עוברת’. עוד חודש בעזרת השם אהיה בן 35, ועדיין זה לא אומר שסיימתי ויש לי עוד הרבה לתת. אין יותר כיף להמשיך לעשות את מה שאני הכי אוהב בעולם ולקבל את הפרגונים המדהימים. שתהיה לכולנו שבת שלום ובשורות טובות לעם ישראל בעזרת השם”.