הפועל חיפה המשיכה את הכנותיה לקראת העונה החדשה כשקיימה הערב (שבת) את משחקה השני במחנה האימונים בהולנד מול קלאב ברוז' הבלגית וליאור רפאלוב, שיצאו עם ידם על העליונה עם 1:3. 

בתוך כך, אם נסתמך על שני ההפסדים עד כה במחנה הרי שלמאמן ניר קלינגר מצפה לא מעט עבודה לקראת ההמשך. כאמור, בשער הראשון ההגנה של האדומים לא תפקדה היטב וספגה מטעות קריטית כשהנס ואנקן (14) כבש, אך התעוררה כשעדן בן בסט איזן את התוצאה בדקה ה-18.

שחקני שתי הקבוצות (הפועל חיפה)שחקני שתי הקבוצות (הפועל חיפה)

בהמשך, ואנקן (40) הוסיף את השני עם צמד אישי מרשים ורפאלוב היה זה שחתם בדקה ה-90 את תוצאת ההתמודדות, שהתקיימה באצטדיון בורגמיסטר ואן דר וילה בעיר דיינזה אשר בבלגיה.

כמו כן, ביום ראשון יגיע להתרשמות במחנה האימונים בהולנד החלוץ היווני טאנאסיס פאפאזוגלו בן ה-30 המתנשא לגובה של 1.95 מטר. החלוץ ששיחק בשנים האחרונות במדי קורטרייק מהליגה הבלגית הראשונה. השחקן ישהה עם הקבוצה עד סוף המחנה ואם ירשים ימשיך עמה לישראל. בנוסף, יואב כץ הזמין את רוני רוזנטל להתארח בארוחת ליל שבת עם הקבוצה במלון בהולנד.

הרכב הפועל חיפה: ארנסט שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, חן דילמוני, רסמוס שסטט, מקסים פלקושצ'נקו, ראדו גינסארי, גילי ורמוט, נס זמיר ועדן בן בסט.