כשהיא עם פתיחת עונה נהדרת בה השיגה 7 נקודות מתוך 9 אפשריות ועדיין ללא הפסד או ספיגה, הפועל חיפה המשיכה היום (חמישי) בהכנותיה לקראת המשחק מול הפועל חדרה ביום ראשון ב-20:15 בתקווה להמשיך במומנטום החיובי.

לקראת ההתמודדות, מאמן הקבוצה חיים סילבס ערך מסיבת עיתונאים בה אמר: “אנחנו צריכים לבוא מוכנים גם מול חדרה. ראינו אותה, היא קבוצה באמת מוכשרת. אני רואה את המשחק כקשה כמו כל משחק. חשוב שנעצור את נקודות החוזקה שלהם וננצל את נקודות התורפה. הקהל זה הכוח האמיתי שלנו, יש כאן קבוצה עם תלכיד ממש טוב”.

עוד הוסיף: “הסימנים מראים שיש תוצאות גם כאשר שחקנים חסרים. בסופו של דבר התלכיד לא נפגע, השחקנים מבינים את זה מצוין. המילה להקל ראש זה משהו שאינו בלקסיקון  שלי. מדובר במשחק סופר קשה. אנחנו לא חושבים שחדרה אנדרדוג”.

חיים סילבס (אורן בן חקון)חיים סילבס (אורן בן חקון)

על כך שהקבוצה לא ספגה עד כה: “משחק ההגנה שלנו טוב, העוצמה שלנו זה שכולם יידעו שהקבוצה קשה, יש לא מעט כישרון בקבוצה. כאשר אתה מסדר תרחישים אני שומע כל מיני דברים. בניסיון שלי הכל יקרה בדשא, אני משתדל לא לחטוא בדברים אחרים כי בליגה הזו אם נמצמץ זה סכנה. את החשבונות סופרים בסוף".

אלמוג בוזגלו הוסיף: “יש תלכיד מאוד חזק. אין כמעט אגו וזה לא דבר מובן מאילו, יש סימנים לקבוצה בריאה. אני אחרי פציעה ובאימון הראשון מאוד חששתי והרגשתי טוב עם הזמן. יש כאבים שהולכים ובאים, אבל אני לא נותן לדבר להפריע לי. יש ליגה שוויונית, הקהל יכול להביא אקס פקטור. עצם העובדה שמצפים מאיתנו זה כבר טוב. לא יכולים להקל ראש בחדרה, אבל בסמי עופר חייבים את הניצחון”.

אלמוג בוזגלו (עמית מצפה)אלמוג בוזגלו (עמית מצפה)

בשלב זה עדיין לא ברור האם פרנסיסקו ג'וניור יהיה כשיר למשחק. כמו כן, לאחר שחרורו של גיא חדידה מצפים במועדון שהקשר הצעיר סער פדידה ייכנס לעניינים ויממש את הפוטנציאל הגדול שטמון בו.