סמי עופר היווה הערב (ראשון) כר פורה להצלחות עבור הפועל חיפה. גם אלמוג בוזגלו חזר לדשא והבקיע, גם היכולת הייתה נהדרת ו-1:4 מרשים על עירוני קריית שמונה במחזור ה-3 של גביע הטוטו, הביא לה את הניצחון הראשון שלה במפעל.

“הייתה מחצית טובה, לחצנו גבוה ויכולנו להגדיל את התוצאה”, אמר המאמן המנצח חיים סילבס. “אך התעייפנו ולא רצינו להיות חשופים. לא מסתנוורים מהניצחון, זה טוב רק לגיבוש לא מעבר. נקמה בק”ש? עזבו שטויות, עזבתי בצורה יפה, היו חוויות טובות ופחות טובות ואני מודה להם. לא היינו רחוקים מספיגת שער ובמזל זה לא קרה, אבל יכול היה לצאת מזה אולי משהו טוב. אמרי וולשמן? מלבד הרכש הזה יגיע עוד שחקן, יהיה סגל טוב, אנחנו קצת באיחור בגלל סאגת גבריאל תאמאש, אבל הקבוצה תהיה אחרי כל מאמן או שחקן”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס: הימרנו על לחץ גבוה וזה השתלם לנו

העזיבה של תאמאש: “יש נורמות התנהגות מסוימות וכנראה שתאמאש לא באמת רצה להישאר, עשינו הכל שיישאר, אני אישית גם מאוד רציתי, אבל יש דברים שעברו את גבול הטעם הטוב. אני אישית מאחל לו הצלחה, עשה פה שנתיים מדהימות והשאיר את החותם שלו, אבל ממשיכים קדימה. אני אישית כבר מרגיש בבית”.

אלמוג בוזגלו חוגג (עמית מצפה)אלמוג בוזגלו חוגג (עמית מצפה)

אלמוג בוזגלו הוסיף: “בשבילי, היום נולדתי מחדש, אחרי ההופעה שלי באוגוסט שנה שעברה. שנה בלי כדור הייתה קשה ואני שמח שמול הקהל הביתי לסיים ככה את המשחק. כל השיקום, התהליך שעברתי, עבר לי כמו סרט ארוך. אני בהלם שאני על הרגליים אחרי הכל, הבקעתי שער ברגל שעברה את הניתוח וזה הרגשה מדהימה. אין ספק שאבא בחר נכון להגיע לכאן ולא למושבה. הוא עזר לי לצאת מהתקופה הקשה, שמח שראה אותי גם כובש”.

מסאי דגו (עמית מצפה)מסאי דגו (עמית מצפה)

המאמן המפסיד, מסאי דגו, טען בסיום: “במיוחד בחצי הראשון היינו לא טובים, באנו זחוחים ואני שמח שקיבלנו את הסטירה הזו וטוב שזה קורה בגביע הטוטו ולא בליגה. מהמשחק הזה לא אקח שום דבר, לא הגענו לשום דבר. היינו רכים, הפועל חיפה הייתה ראשונה לכל כדור ויצאה להתקפות טובות, נרים את עצמנו למשחק הבא. חיזוק? אחרי הפסד בודד זה לא יראה טוב, אם נראה שנצטרך בהמשך נפעל, אבל צריך לרדת לקרקע, היו לנו משחקים טובים ונקווה לנצח את הפועל כפר סבא ולעלות שלב. מקווה שק”ש של שני המשחקים הקודמים תהיה בהמשך, הפעם זה לא קרה וקיבלנו בראש, עד הליגה נגיע מוכנים”