עוד שבוע ויום אחד בלבד, ליגת הבורסה לניירות ערך צפויה לחזור סוף סוף אחרי פגרת הקורונה. במחזור הראשון של הפלייאוף העליון תפגוש הפועל חיפה את האלופה והמוליכה מכבי תל אביב, כשהיום (שישי) היא אירחה את הפועל כפר סבא במגרש האימונים שלה, ורשמה ניצחון 1:2.

ההתמודדות דווקא נפתחה עם שליטה ולחץ גבוה וכבד מצד החבורה מהשרון, כשיהב אפריאט ולוואגה קיזיטו רשמו החמצות גדולות. האחרון החזיר לקבוצתו את החוב בדקה ה-20, כשדחק מקרוב את השער הראשון במשחק אחרי טעות של מיקי סירושטיין.

חיים סילבס (דן יידוב)חיים סילבס (דן יידוב)

ואם כבר בהחזרת חובות עסקינן, אזי הבלם של החיפאים רצה להשיב לקבוצתו על השגיאה. האחרון הסתנן באין מפריע אל תוך תיבת החמש הירוקה, ניצל קרן מצוינת שהגביה לו גידי קאניוק ושתי דקות לסיום המחצית הראשונה הוריד את הקבוצות בשוויון אל חדר ההלבשה.

בחצי השני, רן קדוש החליף את יסמין בוריץ’ בשער של המארחת ונעל את השער עם תצוגה מצוינת. ברבע השעה האחרונה של המשחק, האדומים השתלטו על המשחק והתחילו לתקוף גלים גלים. בדקה ה-86, מהראן לאלה המחליף הצליח להשיג את המהפך לקבוצתו אחרי מהלך קבוצתי מרשים.

מהראן לאלה (עמרי שטיין)מהראן לאלה (עמרי שטיין)

מחצית ראשונה:

1: אוהד אסולין שרק והוציא את ההתמודדות לדרכה.

דקה 10: הזדמנות רצינית ראשונה במשחק. יהב אפריאט התפנה באגף השמאלי, קיבל את הכדור וחדר אל רחבת 16 המטרים. הקשר ההתקפי בעט, אך פגע רק ברשת החיצונית.

דקה 16: צ’אנס ראשון של האדומים. סער פדידה נכנס בכוח בין שני שחקנים ירוקים וניסה את מזלו עם בעיטה חזקה מחוץ לרחבה, אך היא פספסה בסנטימטרים את המסגרת.

דקה 18: החמצה ענקית ללוואגה קיזיטו. החלוץ קיבל כדור פנטסטי מאגף ימין אל צד שמאל, ממנו ניצב אחד על אחד מול יסמין בוריץ’. אולם שחקן הירוקים בעט לגופו של השוער ופספס הזדמנות טובה.

דור מלול (עמרי שטיין)דור מלול (עמרי שטיין)

דקה 20, כפר סבא עלתה ל-0:1: אפריאט העביר רוחב מצד שמאל, מיקי סירושטיין חלם וקיזיטו היה הראשון מתיבת החמש לדחוק פנימה.

דקה 40: אלמוג בוזגלו, בנגיעה אחת, בעט מ-30 מטרים בצורה טובה. לצערו, איתמר ישראלי היה עירני והדף לקרן.

דקה 43, הפועל חיפה השוותה ל-1:1: כדור קרן מאגף ימין הוגבהה נפלא על ידי גידי קאניוק וחלף על פני כל ההגנה הירוקה. סירושטיין היה לגמרי לבדו מול השער, נגח טוב ואיזן את התוצאה.

מחצית שנייה:

דקה 50: קאניוק שוב מסר כדור מעולה מצד ימין ובוזגלו, שקיבל את זה ממנו ממש בתוך רחבת החמש, פספס זאת בגלישה שלו.

דקה 86, הפועל חיפה עלתה ל-1:2: כשכלום לא הולך, תמיד אפשר לסמוך על מהראן לאלה. החלוץ הוותיק עלה מהספסל, קיבל כדור במתנה במרכז הרחבה ומקרוב עשה את מה שהוא עושה הכי טוב – הבקיע שער מהפך.

הפועל חיפה: יסמין בוריץ', דור מלול, גיא משפתי, מיקי סירושטיין, ניקולה גולאן, קווין טאפוקו, תומר אלטמן, סער פדידה, גידי קאניוק, נס זמיר ואלמוג בוזגלו.

הפועל כפר סבא: איתמר ישראלי: טום שלח, טל מכלוף, סודיק אטאנדה, אביב סולומון, גרשון קופי, יבגני ברקמן, אדריאן רוצ'ט, יהב אפריאט, נור ביסאן ולוואגה קיזיטו.