הפועל חיפה תשחק הערב (רביעי, 20:30) מול הפועל באר שבע במסגרת המחזור השני של הפלייאוף העליון, אבל נראה שבמועדון כבר חושבים על העונה הבאה ועל הצערת הקבוצה.

אחרי שפרסמנו שבמועדון רוצים לצרף את רז שטיין מנס ציונה, ל-ONE נודע שהקבוצה סימנה גם את קפטן נבחרת הנוער עידו שחר, ששייך למכבי תל אביב ומשחק בליגה הלאומית בבית”ר ת”א/בת ים.

שחר הוא קשר, יליד 2001 שחתם כבר בגיל 15 על החוזה הראשון במכבי תל אביב. הוא התקדם במועדון לקבוצת הנוער בשורותיה הספיק לשחק רק שנה אחת, לפני שהושאל לבית”ר ת”א/בת ים, שם הוא נמצא תחת עינו הפקוחה של ברק יצחקי, שמלווה באופן קבוע את קבוצת הבת ועוקב אחרי השחקנים.

עידו שחר מול ארד בר (חגי מיכאלי)עידו שחר מול ארד בר (חגי מיכאלי)

מדובר בקשר 50/50 מוערך מאוד שעושה כ-13 ק"מ למשחק ונחשב ככזה שנותן את הנשמה במגרש. עד כה בלאומית הוא כבש חמישה שערים ובישל כמות דומה, ובהפועל חיפה משוכנעים שניתן לקלוט אותו במסגרת היחסים הטובים בין המועדונים.

ההיסטוריה הקצרה מלמדת שלא מעט שחקנים צעירים ממכבי ת"א, בהם דור פרץ, רוסלן ברסקי ומתן חוזז, הושאלו וקיבלו במה בהפועל חיפה ומשם חזרו למכבי ת"א והפכו לשחקני מפתח. השנה הגיע בהשאלה תומר אלטמן שגם הוא צפוי להמשיך במועדון.