הקשר, לירוי צעירי, נחת לפנות בוקר (בין חמישי לשישי) בארץ לאחר שביום רביעי חתם במכלן הבלגית, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. צעירי, שגדל בבני יהודה, היה אחד השחקנים הכי מבוקשים בפגרה, אך הפועל תל אביב ומכבי חיפה לא הצליחו בסופו של דבר לזכות בשירותיו.

צעירי ישאר בארץ עד יום ראשון ולאחר מכן ימריא חזרה לקבוצתו החדשה. משפחה וחברים רבים הגיעו לקבלו בשדה התעופה ואיחלו לו הצלחה רבה.

"מרגיש מצוין, זה סוג של הגשמת חלום", אמר צעירי לאחר נחיתתו והוסיף: "לצאת ולשחק בחו"ל זה משהו שכל שחקן מגיל קטן שואף. אני מבסוט מאוד, מכלן היו חזק בתמונה ונתנו לי הרגשה ממש טובה שם, ממש רצו אותי וזה נתן לי את הדחיפה האחרונה לחתום שם ולהיות שחקן של מכלן".

צעירי הוסיף: "מכלן עקבו אחרי די הרבה זמן ואני שמח מאוד שכל התהליך הושלם. האמנתי שזה יקרה מהר, רציתי את זה מאוד, לצאת החוצה, להתקדם ולטעום מדברים אחרים ואני מקווה שתהיה טעימה מוצלחת".

צעירי התייחס גם לקבוצתו לשעבר: "בני יהודה זה מועדון מאוד חם שתרם לי המון, מועדון עם קהל אוהדים שאני לא אשכח וכמובן תודה למשה דמאיו וחזי מגן ותודה גם לכל השחקנים". לגבי הביקורות על חוזקה של הליגה הבלגית אמר צעירי: "קיבלתי שם רושם מדהים, אבל אני אוכל לענות על השאלה הזו רק בעוד חצי שנה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צעירי: סוג של הגשמת חלום

על המטרות שלו לעונה הקרובה אמר: "אני רוצה להתקדם כמה שיותר, לא רק במכלן, אלא בכלל. אני רוצה לקחת איתם תואר. גביע זה יהיה מצוין". לשאלה האם צירופו למכלן יעזור לו לקבל זימון לנבחרת הבוגרת ענה צעירי: "אני חושב שכן, יש לנו הרבה נציגים בחו"ל, שרובם, אם לא כולם, בנבחרת ואם אני אקבל זימון אני אהיה הכי מאושר בעולם".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חיפה, הכירי: המיטב של לירוי צעירי

צעירי התייחס גם לאלי אוחנה, השחקן הישראלי האחרון ששיחק בקבוצה ואמר: "קיבלתי שם פידבקים מדהימים על אלי אוחנה, ממש אוהבים אותו שם, חובת ההוכחה היא עלי עכשיו".