לאחר שפיספסה ניצחון בדקה ה-96 וסיימה ב-2:2 באזרבייג’אן, בני יהודה תארח הערב (חמישי) ב-20:00 במושבה את נפטצ’י באקו למשחק הגומלין בסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית. לקראת ההתמודדות, מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס מדבר במסיבת העיתונאים שמועברת בשידור חי באתר ובערוץ ONE.

אבוקסיס אמר: “השער שספגנו בדקה האחרונה קצת השאיר אצלנו טעם פחות טוב, אך יחסית לשלב הזה של העונה עשינו משחק די טוב. עכשיו בגומלין נקווה לשפר את היכולת במטרה לעלות לשלב הבא. המשחק הראשון היה מחצית ראשונה, ואני לא יודע להגיד אם התוצאה טובה או לא. אם נבוא בגישה שהכול בסדר, זה ייפגע בנו”.

דן מורי עם יוסי אבוקסיס (חגי מיכאלי)דן מורי עם יוסי אבוקסיס (חגי מיכאלי)

“שיחקנו מול קבוצה חזקה, שנמצאת במשחק שישי כבר באירופה ואנחנו רק בשני שלנו, לכן זה יתרון שלהם מבחינת הכושר. ההכנה? קודם כל, נקווה לסגור את השחקנים המסוכנים שבלטו במשחק הראשון. המחצית הראשונה שם הייתה טובה, בגלל השלב הזה של העונה בחצי השני הייתה ירידה בקצב”.

לאחר מכן, הוסיף המאמן: “אני באמת לא יודע איך המשחק הנוכחי ייראה, צריך לעשות משחק מצוין בשביל לעבור. במשחק הקודם עשינו הרבה דברים טובים, ונצטרך לעשות זאת גם בגומלין. מדובר בקבוצה טובה, ופה נצטרך לבוא ולשחק כדורגל כי לא נוכל להסתגר ולהסתמך על התוצאה מהמשחק באזרבייג’אן. אם היינו מנצחים 0:2 זו הייתה תוצאה טובה, 2:2 זו לא תוצאה טובה”.

דן מורי (חגי מיכאלי)דן מורי (חגי מיכאלי)

"זה נכון שהשגנו הרבה דברים יפים ואני גאה במה שעשינו כקבוצה, אבל אני מסתכל קדימה ולא חושב על שלב הבתים עדיין. אם נצליח לעבור זה יהיה משהו יפה מאוד, ורק אז נחשוב קדימה. בבני יהודה רעב של שחקנים זה דבר חשוב מאוד. מה שעשינו שייך לעבר, חובת ההוכחה עליי כמאמן ועל השחקנים".

יוסי אבוקסיס באימון (חגי מיכאלי)יוסי אבוקסיס באימון (חגי מיכאלי)

דן מורי הוסיף: "יש להם כמה שחקנים טובים. ידענו לפני המשחק הקודם שאנחנו באים לשחק מול קבוצה חזקה והרגשנו את זה. נצטרך להיות טובים מאוד. אם נבוא ונחשוב שהתוצאה שלנו במשחק הקודם תיתן לנו יתרון למשחק הזה, אנחנו טועים בגדול. יש מולנו יריבה חזקה מאוד ששיחקה כבר חמישה משחקים העונה במפעל. בשורה התחתונה – אין לנו שום יתרון מהמשחק הקודם".

דן מורי באימון (חגי מיכאלי)דן מורי באימון (חגי מיכאלי)

כמו כן, הבעלים ברק אברמוב רוצה למשוך כמה שיותר אוהדים והחליט שנשים וילדים עד גיל 13 ייכנסו למשחק בחינם.

שחקני בני יהודה באימון (חגי מיכאלי)שחקני בני יהודה באימון (חגי מיכאלי)
מוחמד גדיר באימון (חגי מיכאלי)מוחמד גדיר באימון (חגי מיכאלי)
שחקני בני יהודה באימון (חגי מיכאלי)שחקני בני יהודה באימון (חגי מיכאלי)
שחקני בני יהודה באימון (חגי מיכאלי)שחקני בני יהודה באימון (חגי מיכאלי)
דור אלו באימון (חגי מיכאלי)דור אלו באימון (חגי מיכאלי)