בני יהודה תארח הערב (שני) ב-19:00 במסגרת המחזור החמישי בליגת העל את הפועל רעננה בניסיון להשיג את הניצחון הראשון העונה של הקבוצה בליגה. חניכיו של יוסי אבוקסיס רשמו במשחקים האחרונים לצד אינספור מצבים גם החמצות גדולות וכעת במועדון מקווים כי יצליחו לתרגם את היכולת הטובה לכדי שערים. 

אבוקסיס ציין בפני שחקניו שלפני משחקים מול קבוצות גדולות עם הרבה קהל, הוא אינו מחדיר בהם מוטיבציה בשל האווירה אך מבקש שדווקא במשחק מהסוג הזה לשמור על ריכוז ולבוא במוטיבציה גבוהה כדי לנצל את המצבים של הקבוצה ולנצח משחק כזה.

יוסי אבוקסיס (נעם מורנו)יוסי אבוקסיס (נעם מורנו)

"העובדה שעוד לא ניצחנו לא יושבת לנו בראש״ אמר מגן הקבוצה, שי קונסטנטין והוסיף: ״עשינו תוצאות לא רעות, תיקו בטרנר ותיקו מול מכבי חיפה, ואפילו עם התוצאות תיקו האלה יצאנו מאוכזבים, אז הניצחון יגיע. אנחנו מגיעים לרעננה כמו שאנחנו מגיעים לכל משחק, אני מאמין שאם היכולת הזו תימשך יהיה טוב. מה חסר בשביל התכלס? אולי טיפת מזל. היכולת הקיימת היא טובה ואנשים רואים את זה. אנחנו צריכים עוד טיפת מזל, כי יכולת יש כאן. אני לא מתבייש להגיד את זה, יש לנו חלק קדמי מהכישרוניים שיש בליגה. אם הם ימשיכו ככה הגולים יגיעו לבד".

קונסטנטין שחזר הקיץ לקבוצתו לאחר השאלה ותפס מקום קבוע בהרכב, במקומו של מאור קנדיל שעבר למכבי תל אביב, התייחס לשיבה למועדון משכונת התקווה: ״חלמתי מהילדות לשחק כאן. אני מאחל למאור המון הצלחה, יש הרבה מה ללמוד ממנו. אני מסתכל קדימה, אני רוצה להמשיך להתקדם ולתרום לקבוצה, אם אעשה את זה אהיה מאושר. אני מאמין שסומכים עליי כאן, זו הרגשה מצוינת ואני משתדל להחזיר בכל משחק על הדשא. לחזור מהליגה הלאומית לבני יהודה דרך הדלת הראשית זה הגשמת חלום".

שחקני בני יהודה מתחממים (נעם מורנו)שחקני בני יהודה מתחממים (נעם מורנו)

מבחינה מקצועית, למרות חזרתו של דן מורי לסגל, המאמן ימשיך דווקא לתת את הקרדיט להרכב ששיחק מול הפועל באר שבע. דניאל פלשר ימשיך ב-11 לצידם של איציק עזוז וקרלוס קוויאר. איסמעילה סורו שהיה ממצטייני המשחק הקודם על אף שסבל מכאבים בברכו, יפתח ביחד עם יובל אשכנזי במרכז המרכז. 

הרכב בני יהודה: אמיליוס זובאס, שי קונסטנטין, דניאל פלשר, איציק עזוז, קרלוס קוויאר, מתן בלטקסה, איסמעילה סורו, יובל אשכנזי, מאוויס צ׳יבוטה, דולב חזיזה וירדן שועה.

קורצקי: “מקווה שנביא את הנקודות שפספסנו בשבוע שעבר”

בהפועל רעננה סיימו את ההכנות לקראת המפגש מול בני יהודה לאחר שני משחקים רצופים ללא ניצחון, במועדון האדום מהשרון רוצים לצאת לדרך חדשה ולאסוף נקודות חשובות שירחיקו אותם מהתחתית.

למרות שבסופו של דבר המשחק הסתיים ב-1:1 מאכזב, המאמן מנחם קורצקי צפוי לשמור על ההרכב שפתח מול מ.ס. אשדוד במחזור הקודם. עם זאת, חשוב לציין שהמגן הימני עדי נמני סובל מכאבים במפשעה ומטופל בזריקות, אך במועדון אופטימיים לגבי האפשרות שיפתח בהרכב. 

עדי נמני בועט (אחמד מוררה)עדי נמני בועט (אחמד מוררה)

המאמן מנחם קורצקי התייחס להכנות לקראת המשחק ואמר: “היה לנו חשוב לשים את תוצאת התיקו במשחק מול אשדוד בשבוע שער בצד ולהתייחס יותר ליכולת שלנו במשחק. אני חושב שהייתה לנו מחצית ראשונה טובה מאוד שהגענו בה להרבה מצבים ונרצה להמשיך להתקדם ולהשתפר בפרמטר הזה, כמובן שנרצה גם להוסיף עוד דקות טובות למשחק שלנו, להגיע ל-60-70 דקות כמו ששיחקנו במחצית הראשונה”. 

מנחם קורצקי (חגי מיכאלי)מנחם קורצקי (חגי מיכאלי)

היריבה בכתום: “אנחנו יודעים שמצפה לנו משחק שונה לחלוטין מול בני יהודה, קבוצה שהיא מאוד מאורגנת ומסודרת, קבוצה שהיא יותר מסוכנת דווקא כשהכדור נמצא אצל היריבה שלה. היא עושה הגנה כמו שצריך, חוטפת כדורים ויוצאת מהר קדימה ועל זה שמנו בעיקר את הדגש השבוע. אנחנו צריכים לבוא, לעשות את העבודה שלנו ולהשיג את התוצאה שאנחנו רוצים”.

כארם ארשיד התייחס גם הוא ואמר: “היה לנו פספוס גדול ב-1:1 מול אשדוד, אבל אנחנו שחקני כדורגל מקצועניים, אנחנו יודעים שזה חלק מהמשחק ומחפשים להחזיר את זה במשחק הקרוב מול בני יהודה. התכוננו למשחק כמו שאנחנו מתכוננים לכל קבוצה אחרת. עבדנו קשה, גם מבחינה טקטית. אני מקווה שנביא את הנקודות שפספסנו בשבוע שעבר מול בני יהודה”. 

כארם ארשיד (עמרי שטיין)כארם ארשיד (עמרי שטיין)

הרכב הפועל רעננה: אסף צור, עומר ורד, עידו לוי, בן והבה, עמנואל אמבולה, בן בנימין, נמניה ניקוליץ’, מירקו אורמוש, כארם ארשיד, אור דסה וקייס גאנם.