בני יהודה תחזור ביום ראשון לבלומפילד, כאשר תארח את מכבי נתניה למשחק במסגרת המחזור השלישי של ליגת העל, ממנו ימשיך להיעדר איציק עזוז. בינתיים היא ממשיכה בניסיונותיה לסגור את הסגל שלה והיא מנסה לקדם את הגעתו של אליסון דוס סנטוס ממכבי חיפה.

הירוקים צריכים לשלם לבלם 100 אלף אירו מענק חתימה, מה שכרגע הם לא קרה. מבחינת שכר, מחזיקת הגביע תשלם את שכרו, אך קודם לכן הקבוצה מהכרמל צריכה להגיע לפשרה עם הברזילאי, וברגע שזה יקרה – השחקן יחתום בקבוצה. אם הצדדים לא יגיעו לפשרה חיפה “תיתקע” עם השחקן, שמוקפא כרגע. בני יהודה לא מתכוונת לקחת על עצמה את מענק החתימה של הבלם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market, פרק 15 - התוכנית המלאה

אתמול (רביעי) קיימה הקבוצה יום אינטנסיבי, עם אימון כושר בבוקר ועוד משחק אימון פנימי בערב, שהתקיים על מנת לראות בצורה טובה יותר את הנבחנים (דניל פולובויארינוב, למה מאבידי ועומאר ג’וב). היום השחקנים קיבלו יום חופשי. הקשר הרוסי נראה לא בכושר ובמועדון החליטו לשחררו.

שחקן נוסף שעניין את הזהובים הוא חלוץ הפועל פתח תקווה, אמאדו סוקונה. השחקן גרם לעניין אצל אבוקסיס כבר בחלון ההעברות של חודש ינואר, אז הגיע המאמן לצפות בו, אך לבסוף העסקה לא יצאה אל הפועל. גם הפעם הדבר נראה לא רלוונטי, שכן המלאבסים דרשו 120 אלף דולר עבורו.

אמאדו סוקונה (אחמד מוררה)אמאדו סוקונה (אחמד מוררה)

שחקן נוסף ששיחק בהפועל פ”ת בעונה הקודמת ונמצא ברשימות של הזהובים הוא טאקויה מורייאמה. הקשר בן ה-30, שהפך בעונה שעברה ליפני הראשון אי פעם שמשחק בארץ הקודש כשהצטרף לכחולים בינואר, עשוי לבוא בחשבון לקראת סגירת החלון אם ייפלו מועמדים אחרים.