הצגתו של אלישע לוי כמאמן בני יהודה היום (חמישי) נותרה בצילה של מחאת האוהדים כאשר מספר בודד של אוהדים הגיעו, התפרצו למסיבת העיתונאים וקראו לבעלים ברק אברמוב למכור את הקבוצה, תוך כדי שהוא סופג קללות מהם. בהמשך קראו קריאות מחוץ לחדר מסיבת העיתונאים. 

אברמוב אמר בין היתר: “אם האוהדים רוצים שאלך, שיביאו רוכש ושיהיה להם בהצלחה. עד שלא יגיע רוכש, לא עזוב את הקבוצה. לא כיף לי ולא כיף למשפחתי, אבל אני אדם חזק. לא מבין את המחאה הזאת, כנראה שיש להם מניעים נסתרים. אם הם רוצים שאעזוב את המועדון, שייקחו את ההתחייבויות שלי. בסוף אין לי פה רווח. אני חושב שהצלחתי לעשות טוב למועדון, אם הם רוצים שיביאו רוכש וייקחו את המועדון. עד היום אף אחד לא דיבר איתי. אם הייתי רוצה לעשות את המהלך הזה לא הייתי מביא את אלישע לוי, זו אמירה שאני רוצה לקדם את המועדון ולעשות דברים טובים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי בני יהודה מוחים נגד ההנהלה

קור הרוח שלו ביחס למחאה: “לא אעזוב את המועדון אם לא יבוא רוכש. לא כיף לי ולא כיף למשפחתי, אבל אם לא היה בסיס אמיתי הייתי מודה שטעיתי. אני מנהל את המועדון בצורה טובה, אולי לא לדעת האוהדים. עם עובדות אי אפשר להתווכח. תקציב השחקנים גדל פי 1.5. זה שהיכולת לא גבוהה זה נכון, אבל הבאנו שחקנים מקבוצות גדולות, דור אלו, דוס סנטוס. עשינו את הדברים כמו שהקהל רצה. כרגע אנחנו לא בקטסטרופה, אותם שחקנים שמרוויחים סכומים יחסית לא מועטים לא מספקים את הסחורה, אבל בסוף העונה נדע אם הצלחנו או נכשלנו”.

“לבני יהודה יש קהל טוב, אבל הוא לא מגיע בגלל אותם אנשים. אני מקבל המון הודעות מאוהדים שאומרים שזה גועל נפש. אני לא מבקר אותם כי הם לא שווים התייחסות. אבל מי שצריך לפעול זו המשטרה שצריכה לתת את דעתה על העניין הזה. היום זה קללות אבל זה יכול להיות מעבר לזה. מה שהיה בללומפילד זו הייתה חציית קו אדום, המשטרה צריכה לעצור את אותם אנשים. אחרי המשחק הזה חברת האבטחה לא תישאר כי היה מחדל. אנחנו נביא חברת אבטחה אחרת, אבל גם המשטרה חייבת לטפל בנושא הזה”, הוסיף.

אוהדי בני יהודה (חגי מיכאלי)אוהדי בני יהודה (חגי מיכאלי)

הרצון להחזיר את הקהל למגרשים: “אני באתי לבני יהודה בגלל הקהל ובגלל שאני אוהב אותו. התחברתי לשכונת התקווה. באותו זמן מכבי נתניה הייתה על המדף והציעו לי לקחת אותה. אני רציתי את בני יהודה כי מאוד התחברתי למועדון, לאנשים ולקהל. לא יודע מה קרה באמצע, אבל אני באתי בגללם. אני חושב שיש קהל מצוין, יש את אותו קומץ שפגע במשה דמאיו ואנשים נוספים ועכשיו אני הכתובת. אני טיפה יותר חזק מאחרים ואני פחות מתייחס אבל זה לא כיף לא לי ולא למשפחתי. אם יגיע רוכש שירצה לקחת את ההתחייבויות שלי נסגור את זה תוך כמה דקות. הם לא שווים התייחסות. מדובר באנשים פרחחים על גבול עבריינים”.

עוד לפני כן התחוללה דרמה בבני יהודה סביב המינוי של גיא צרפתי לתפקיד עוזר המאמן של אלישע לוי, מינוי שלא יצא אל הפועל בסופו של דבר. צרפתי התחייב לברק בכר שימשיך איתו בתחנה הבאה, אולם כאשר ברק אברמוב מינה את אלישע לוי, הוא עשה זאת מבחינתו בידיעה מוחלטת שהוא מגיע עם צרפתי כחלק מצוות האימון שלו.

גיא צרפתי (עמרי שטיין)גיא צרפתי (עמרי שטיין)

אבל, בשעות האחרונות התחוללה דרמה סביב המינוי הזה. בבני יהודה הופתעו שצרפתי לא הגיע להעביר את האימון עם אלישע לוי. הם היו בטוחים שיגיע על מנת להתחיל את דרכו, והביעו פליאה ואף כעס נוכח העובדה הזו. במסיבת העיתונאים אלישע אישר כי רצה להביא איתו את צרפתי, אך הוסיף כי הוא לא יהיה חלק מבני יהודה שלו. בכל אופן, נמרוד קוסטיקה סיים את דרכו במועדון ואלישע העביר את האימון עם עוזר המאמן ומאמן השוערים יעקב אסייג ומאמן הכושר אבנר עיני.

בתוך כך, ל-ONE נודע כי ברונו איבה יתחיל בהתרשמות בבני יהודה ועשוי להיות הרכש של אלישע לוי במקום איסמעילה סורו. איבה שיחק בעבר בהפועל עכו כשהיא ירדה לליגה הלאומית. הוא יכול לתפקד כקשר אחורי בעמדתו המקורית ואף כבלם. טרם הגעתו לעכו, איבה שיחק בדרום אמריקה, בשלוש קבוצות שונות באורוגוואי – נאסיונאל, טורקה וסוד אמריקה. הוא אף היה חלק מבית”ר ירושלים אך לא קיבל בה הזדמנויות ועזב בדיוק לפני שנה את הירושלמים.

. (חגי מיכאלי). (חגי מיכאלי)

בנוסף, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE החתים היום לשלוש שנים את הקשר אילון אלימלך מהפועל איכסל, זאת באמצעות סוכנו עידן בן אבו. יש לציין כי המהלך התבשל בתקופה האחרונה בשכונה וההחלטה לצרפו כבר התקבלה ללא קשר לעזיבתו של יוסי אבוקסיס והגעתו של לוי במקומו, כהשקעה עתידית של המועדון. בקיץ, אלימלך יצטרף לאימוני בני יהודה לקראת העונה הבאה.

אלימך, שמשך העונה תשומת לב בליגת העל נוכח העונה המצוינת שלו עם 10 שערים בכל המסגרות, גדל בהפועל חדרה ושב אליה בקיץ (שותף בגביע הטוטו), אחרי ששיחק גם במכבי שעריים ובהפועל אום אל פאחם, אך לא נשאר בסגל ועבר לאיכסל, מוליכת ליגה א’ צפון.

אילון אלימלך וסוכנו עידן בן אבו (פייסבוק בני יהודה)אילון אלימלך וסוכנו עידן בן אבו (פייסבוק בני יהודה)