הפועל כפר סבא ערכה היום (חמישי) מסיבת עיתונאים לקראת המפגש המסקרן ביום שבת הקרוב נגד מכבי תל אביב באצטדיון המושבה בפתח תקווה. כזכור במחזור האחרון החבורה של אופיר חיים ניצחה 1:3 את עירוני קריית שמונה, ומי שלא יעמוד לרשותו של המאמן הוא אביב סלומון, כיוון שהמגן קיבל כרטיס אדום במשחק נגד הצפוניים. לקראת סגירתו של חלון ההעברות, אדריאן רוצ’ט סגר את תנאיו במועדון וצפוי לחתום מחר בשורות הירוקים.

אופיר חיים התייחס להכנות למשחק נגד מכבי תל אביב: "תמיד נגד מכבי ת״א זה קרנבל ולקבוצה כמו כפ״ס זו חגיגה גדולה, בסופו של דבר זה משחק על שלוש נקודות. נצטרך לדעת לבטל את היתרונות של מכבי ויש לה יתרונות. נצטרך לעמוד נכון ולראות איך אנחנו יכולים להפתיע אותם במקומות שהם לא מוכנים”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חיים: נצטרך לבטל את היתרונות של מכבי

על כך שקבוצות יתכוננו להפועל כפר סבא יותר אחרי הניצחון בק״ש: “אני חושב שאנחנו קבוצה שמשחקת כדורגל התקפי ושרוצה להבקיע כמה שיותר שערים. אנחנו נמשיך להגיע למצבים ולהבקיע אבל נצטרך לשים יותר דגש למשחק ההגנה שלנו ללא קשר לאיך קבוצות יתכוננו אלינו, משחק ההגנה שלנו לא מספיק טוב”.

סגנון המשחק ההתקפי שיכול להיות מסוכן מול הצהובים: “צריך לראות איך נצמצם את הפערים ולהיערך טקטית נגדם. אני לא יודע אם נעלה בצורה התקפית כמו בכל משחק”.

אופיר חיים (שחר גרוס)אופיר חיים (שחר גרוס)

חסרונו של אביב סולומון: “אביב שחקן מאוד חשוב בשבילנו אבל יש לנו סגל גדול ומגנים מחליפים טובים שאני בטוח שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר”.

המשא ומתן עם אדריאן רוצ'ט: “זה לא סוד שאדריאן רוצ׳ט הוא אחד השחקנים שאני מעריך ואוהב. אני מקווה מאוד שזה ייסגר בקרוב מאוד, כי הסחבת הזאת לא נותנת כלום לאף אחד מהצדדים”.

אופיר חיים ובנג'מין קוקו (שחר גרוס)אופיר חיים ובנג'מין קוקו (שחר גרוס)

בנג'מין קוקו הוסיף: "כמו שכולם יודעים יש לנו משחק נגד אלופת המדינה, מכבי ת"א. היא קבוצה מאוד חזקה, אבל אני מקווה שאחרי ההכנה הטובה שלנו בשבוע האחרון, נוכל להפתיע אותה. אנחנו לא הולכים להסתגר או לפחד בגלל שאנחנו משחקים נגד מכבי ת"א,  נעשה את המקסימום כדי לצאת עם שלוש נקודות מהמשחק, אנחנו לא רוצים להפסיד, זה מאוד חשוב לנו”. 

האם יצליח לכבוש מול הקבוצה שעדיין לא ספגה העונה: “אלה המשחקים שאני מחכה להם באופן אישי, למכבי יש הגנה טובה ואם אני אכבוש נגדה זה יהיה נהדר”.

ההכנות בפגרה: “עשינו הכנה מאוד טובה בפגרה, אני מקווה שנפתיע כי יש לנו קבוצה טובה, אנחנו עובדים קשה ואני מקווה שנצליח להשיג תוצאה טובה”.

בנג'מין קוקו (שחר גרוס)בנג'מין קוקו (שחר גרוס)