בהפועל כפר סבא חשים כי הקבוצה יצאה בהחמצה מדרבי השרון מול מכבי נתניה, לאחר שלא ניצלה את ההזדמנות לנצח במשחק. בקבוצה של יצחק שום מבינים כי לאחר שהיא הובילה 0:1, היא הייתה צריכה לנצל את המצב ולקבוע 0:2 ובכך לקבוע את תוצאת המשחק. מנגד, בקבוצה היו מרוצים כי דווקא בעמדת פיגור הירוקים ידעו להתעלות ולהשוות בתוספת הזמן, מה שלא קרה להם במשחקים בהם לא נפלו מהיריבה.

מנגד, יש סביב הקבוצה ביקורת על משחק ההגנה, כאשר במועדון מודים כי הקבוצה חוטפת יותר מדי בקלות שערים. בכפ”ס כבר במבט קדימה למשחק ביום רביעי מול נס ציונה, ומבינים שהיא חייבת לצאת עם ניצחון מהמשחק הזה ולקחת את שלושת הנקודות כדי לטפס למעלה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דראפיץ: היינו צריכים לגמור את המשחק

"היו לנו הרבה הזדמנויות שלא ניצלנו ויכולנו לנצח, אבל השגנו נקודה וזה בטוח יותר טוב מהפסד", אמר בסיום הבלם סודיק אטנדה. "אנחנו קבוצה קטנה עם לב גדול, זאת הרוח שלנו, כולם חושבים שכפר סבא היא קבוצה קטנה שאפשר להביס אותה בכל פעם, אבל יש לנו רוח ואנחנו נשיג עוד תוצאות טובות, אני מאמין בזה", הוא הוסיף.

על החיבור בין הזרים בכפ"ס ציין אטנדה: "באנו ממקומות שונים, אבל אנחנו כמו אחים. לא רק בגלל שאנחנו שחורים. גם עם השחקנים הישראלים, אנחנו קבוצה אחת, משפחה. יש לנו שחקנים מנוסים וצעירים ואנחנו מחברים זה את זה ביחד והופכים את זה לאחד".

שחקני כפר סבא חוגגים עם טראורה (שחר גרוס)שחקני כפר סבא חוגגים עם טראורה (שחר גרוס)