הפועל כפר סבא השיגה אתמול (שני) את ניצחון הליגה הראשון שלה, כשגברה 1:3 על עירוני קרית שמונה. אחרי היכולת הטובה במחזור הראשון מול הפועל חיפה בו הקבוצה נחלה הפסד צורב, אופיר חיים אופיר ביצע שינוי אחד בלבד בהרכב, יהב אפריאט במקום ריקארד ורנש, ובא על שכרו. המאמן המשיך לגרוף מחמאות על בניית סגל הקבוצה ויכולת ניהול המשחק.

עומר פדידה, שכבש צמד, הוכיח עד כמה הוא נכס לקבוצת נעוריו, אבל גיבור המשחק היה איתמר ישראלי. השוער הישראלי עצר פנדל ומנע מקבוצתו להשמיט יתרון כפול. במועדון הירוק החליטו בתחילת העונה להמשיך ולתת קרדיט לשחקן בין הקורות גם לאחר ההעפלה מהליגה הלאומית למרות חוסר ניסיונו בליגה הבכירה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חיים: ״משחק חוץ קשה, היינו חייבים לנצח״

ישראלי סיכם את הניצחון: "זה כיף גדול לנצח, ניצחנו קבוצה חזקה במגרש שהוא אחד הקשים בליגה. הראינו שיש לנו מה למכור בליגה העונה. נצטרך לתת את הכל בכל משחק בשביל לזכות בזה. באופן אישי היה לי משחק טוב ועצרתי פנדל מכריע, אני שמח שניתנת לי ההזדמנות להוכיח את עצמי ואצטרך להיות יציב לאורך כל העונה".

בתוך כך, בשרון ינסו במהלך פגרת הנבחרות להתחזק לפחות בעוד שני שחקנים, כשהמטרה היא לצרף שני ישראלים. הראשון הוא גיל יצחק ממכבי חיפה, שלא מעוניינת להשתתף בשכרו של החלוץ במידה ויעבור, והשני הוא אדריאן רוצ'ט מעפולה, שמסומן כבר זמן מה על ידי מאמן הירוקים, ואם יצליח לקבל את השחרור מהצפון, יגיע באופן מיידי לסגל של חיים.

גיל יצחק. האם יגיע לכפר סבא? (איציק בלניצקי)גיל יצחק. האם יגיע לכפר סבא? (איציק בלניצקי)