אחרי שנתיים של היעדרות, הפועל כפר סבא חזרה לליגה הבכירה, לבמה המרכזית. הקבוצה חוותה לא מעט תנודות בשנים האחרונות בין הליגה הראשונה לשנייה, במועדון הירוק רוצים לשמור על יציבות לאורך זמן. כעת, עם אופיר חיים על הקווים, תנסה כפ”ס לעמוד במטרות הצנועות שלה בהצלחה ולעבור עונה שקטה עד כמה שניתן. אז רגע לפני שתחל העונה החדשה, מבט לקיץ שעבר על העולה החדשה.

מניה בטוחה: עומר פדידה

בכפ"ס יכולים להיות גאים בכך שאם יש שחקן בית אחד שניתן יותר מכל אחד אחר לומר שהוא סמל במועדון, הרי שעומר פדידה (29) עומד בקריטריון. מדובר בשחקן שגדל והתחנך אצל הירוקים, ולהוציא תקופה קצרה בהפועל ת"א, הוא חזר הביתה והפך מהר מאוד לשחקן בוגר ומנהיג במגרש ובחדר ההלבשה. פדידה הבין מהר מאוד שהוא קשור למועדון ורואה את עתידו רק במדים הירוקים מהשרון. לדעת כולם, החלוץ השתדרג כמעט בכל פרמטר ויכול להוות דוגמה לשחקן שמתמיד ונותן הכל במגרש. 

עומר פדידה עם הכדור (שחר גרוס)עומר פדידה עם הכדור (שחר גרוס)

מה עבר על הקבוצה בקיץ האחרון

קיץ יחסית די שקט עבר על כפ"ס. זה התחיל בכך שהקבוצה לא ביצעה רכש ישראלי נוצץ והמשיכה להסתמך על הגרעין של העונה הקודמת בתוספת מספר זרים דוגמת קוקו בנגמ’ין, שהוא הזר היחיד שנשאר, הבלם סודיק אטאנדה, הקשר בובקאר טראורה וריהרד ורנש. מדובר בארבעה זרים עליהם הקבוצה תישען בתוספת זר חמישי שיגיע לקבוצה. הבעיה הגדולה ביותר מבחינת הקבוצה שזה עתה עלתה ליגה, היא העובדה שלא תשחק לפחות עד ינואר אם לא יותר במגרשה הביתי ותאלץ לנדוד למושבה, דבר שמן הסתם יפחית בכמות הקהל שיגיע. 

מה ייחשב להישג 

הישארות בליגה ולא להמשיך במגמת הנדנדה של השנים האחרונות.

שחקני הפועל כפ"ס במחנה האימונים (דוברות הפועל כפ"ס) שחקני הפועל כפ"ס במחנה האימונים (דוברות הפועל כפ"ס)

מה ייחשב לכישלון

חזרה לליגה הלאומית אחרי שנה אחת בליגת העל.

הציפיות

לתקוע יתד ולסיים במקומות 6-10.

תקציב

17 מיליון שקלים.

יצחק שום (אחמד מוררה)יצחק שום (אחמד מוררה)

מחיר המנויים

אצטדיון הקבוצה הוא כמובן לויטה, לכשיאושר. מנוי לחבר עמותה יעלה 500 ש”ח (דמי חבר לעמותת "הלב הירוק" - 100 ש”ח), מנוי רגיל/אינו חבר עמותה - 650 ש”ח, מנוי נכה - 300 ש”ח. המנוי כולל 19-21 משחקים על פי הפירוט הבא: ליגה - 13 משחקי בית, גביע הטוטו - שלושה משחקי בית והפלייאוף 3-5 משחקי בית.

הסגל

שוערים: איתמר ישראלי, יגאל בקר ודן דרורי.

הגנה: טום שלח, גל פורת, נועם גמון, ג'ניה ברקמן, טל מכלוף, סודיק אטאנדה, לב כהן, נירן רוטשטיין, בן לביא, טריקו גטהון, ואביב סולומון.

קישור: קווין ריינשטיין, לירוי צעירי, דן עזריה, עומר צלישר, דני רוזנבליט, עומר פדידה, בובקאר טראורה, ריהרד ורנש ואימאן חרבט.

התקפה: בן מיזן, בנג'מין קוקו, מחמוד יוסף, יהב אפריאט, רוי רונן ודן אבוטבול.

אופיר חיים ורביד גזל (שחר גרוס)אופיר חיים ורביד גזל (שחר גרוס)

צוות מקצועי:

מאמן הקבוצה: אופיר חיים.

עוזר מאמן: רביד גזל.

מאמן כושר: שחר מרקוביץ’.

מאמן שוערים: קאלה דרשלר.