הפועל כפר סבא חזרה אחרי שנתיים לליגת העל, ועשתה את זה בדרך הכי דרמטית שאפשר לחשוב עליה, עם שער בדקה ה-97 של עומר פדידה, שהעניק לה 2:3 על הפועל עפולה, ניצחון שכאמור מחזיר אותה לבמה הגדולה של הכדורגל הישראלי.

אופיר חיים: “זה היה סיכום של מה שעברתי העונה. מגיע קרדיט לארז בנודיס על מה שהוא בנה בו. יגאל אנטבי הוא מקצוען ברמה הכי גבוהה שיש, זה שמתעסקים בזה זה שטויות ותעודת עניות למי שמדבר על כך. אני הכי גרוע בעולם בהימורים אבל לפעמים חייבים והשארנו שחקנים למעלה עד הרגע האחרון”.

שחקני הפועל כפר סבא חוגגים (אחמד מוררה)שחקני הפועל כפר סבא חוגגים (אחמד מוררה)

עומר פדידה: “נשמח כל הלילה וכל הבוקר. אני שמח שעשיתי את זה במועדון שגדלתי בו. האמנו עד הסוף, עד הדקה ה-97. לפני כמה ימים ראיתי את הגמר של 99 של יונייטד ואמרתי לעצמי שהכל אפשרי. הכדורגל זה לא תסריט כתוב. זה המשחק הכי ספונטני בעולם. הגיע לנו לעלות. ידענו להתעלות מעל המשברים העונה. זה הרגע הכי גדול בקריירה שלי, היא לא כזאת עשירה אבל זה רגע גדול”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חיים: עברתי טלטלה מאוד חזקה השנה
עומר פדידה חוגג (אחמד מוררה)עומר פדידה חוגג (אחמד מוררה)

דן עזריה: “האמנו כל הדרך. גם כשהיינו בפיגור 2:0 האמנו עד הדקה האחרונה. זה היה הסיום הכי מתוק שאפשר לבקש, אנחנו קבוצה של ווינרים. הגיע לנו לעלות. זה ללא ספק קהל של ליגת העל ואני מקווה שהוא יבוא בכמויות האלה עונה הבאה”.

טל מכלוף: “זה היה קשה אבל אני שמח שהצלחנו במשימה. חזרנו מ-2:0 וזה לא פשוט אבל מגיע לאנשים האלה. לא חשבתי שניקלע לפיגור כזה אבל אני שמח שעשינו את זה. להישאר פה? הכל אפשרי, הכל פתוח. מגיע לנו באמת”.

טל מכלוף חוגג (אחמד מוררה)טל מכלוף חוגג (אחמד מוררה)