בהפועל כפר סבא מקווים לעבור מחר בהצלחה את המשוכה שניצבת לפניהם הערב (שבת, 20:00) בדמות הפועל חדרה, מתוך ידיעה שניצחון עשוי לקרב את הקבוצה להבטחת המקום בליגת העל בעונה הבאה. אחרי שלושה משחקים במהלכם כפ"ס לא ספגה, המאמן עמיר תורג'מן ייאלץ הפעם להסתדר ללא הבלם המוצהב, טל מכלוף, שהפך השנה לסיפור הצלחה. בשל כך, יוסט יבגני ברקמן לעמדת הבלם.

כפר סבא: איתמר ישראלי, טום שלח, סודיק אטנדה, יבגני ברקמן, טריקו גטהון, גרשון קופי, אדריאן רוצ’ט, בן רייכרט, עומר פדידה, בובאקר טראורה ואמאדו סוקונה.

חדרה: עדי טבצ׳ניק, דיא לבאבידי, מנשה זלקה, ירין חסן, חגי גולדנברג, יהב גורפינקל, ג׳ורג׳ פוצ׳יבה, מוחמד אבו פאני, אליאל פרץ, רועי זיקרי ויהונתן לוי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גארבג' טיים: איך מזהים ילד מניאק?

בכפ”ס מודעים לחשיבות המשחק בעוד הם נמצאים חמש נקודות בלבד מעל הקו האדום: "מדובר במשחק סופר קשה מול קבוצה שתרצה להוכיח שהיא התאוששה מההפסדים האחרונים. אנחנו חייבים לשחק בשקט, לעשות את העבודה ולחזור עם שלוש הנקודות”. במועדון מהשרון שואפים להבטיח מקום בליגה כמה שיותר מהר על מנת שניתן יהיה להתחיל בראש שקט את ההכנות לעונה הבאה.

שחקני הפועל כפר סבא חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני הפועל כפר סבא חוגגים (חגי מיכאלי)

מימר: “באים לתקן את הרושם מהמשחק מול בני יהודה”

שבוע לא פשוט עבר על הפועל חדרה ושרון מימר אחרי התבוסה הקשה 5:0 לבני יהודה במחזור האחרון. החבורה של מימר רוצה לתקן ולהשיג ניצחון ראשון מאז החזרה מפגרת הקורונה ותקווה שהחזרה של מוחמד אבו פאני שיפתח בהרכב, תוכל לסייע לה. במועדון ביקרו בחריפות את השחקנים על התצוגה החלשה בלשון המעטה לדבריהם שהובילה לתבוסה מול לכתומים ומקווים כעת שאחרי ״הניעור״ שעברו במהלך השבוע יגיעו דרוכים לתקן ולהשאיר את הנקודות בבית. 

״אנחנו באים למשחק נגד כפר סבא כדי לשחק על הכבוד שלנו ולתקן את הרושם מהמשחק האחרון נגד בני יהודה״, אמר מימר שיראה את המשחק מהיציע בשל ההרחקה שספג השבוע מבית הדין, לקראת המפגש מול הירוקים, ״זה היה משחק שלא אפיין את הרמה של חדרה במהלך העונה. כעת זו תהיה משימה לא קלה מפני שכפר סבא קבוצה מוכשרת ומאומנת שנמצאת בכושר טוב״. 

שרון מימר (שחר גרוס)שרון מימר (שחר גרוס)