הפועל כפר סבא מקווה להתאושש מהאכזבה הגדול בהפסד 2:1 מול הפועל תל אביב כבר ביום שבת, כשתארח באצטדיון המושבה את מכבי חיפה. עד למשחק מול  מרקו בלבול ושחקניו, אופיר חיים וצוותו ישברו את הראש בשאלה איך לשפר את משחק ההגנה, שלא היה במיטבו בדקות האחרונות בבלומפילד בהן ספגה העולה החדשה שערים קלים ומיותרים.

בלם הקבוצה טל מכלוף עבר בדיקת אולטרסאונד בעקבות הפגיעה שספג בברך מול הפועל ת”א ובה לא נמצאו ממצאים חריגים. למרות זאת, השחקן עדיין סובל מכאבים חזקים והוא נמצא בספק גדול למשחק מול מכבי חיפה. אם הכאבים יימשכו מכלוף יעבור גם בדיקת MRI, על מנת להבין את מקור הבעיה ולדעת מה מצבו של הבלם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן התרגש: הרבה תסכול וכאב השתחרר היום

בנושא אחר, במועדון זועמים על ההחלטה להעמיד לדין את אדריאן רוצ’ט לאחר שהקשר הוריד את בנו מהיציע בסיום המשחק מול הפועל ת”א והתעקש להכניסו לחדר ההלבשה, למרות שהדבר נוגד את התקנון. מפקח חברת האבטחה ‘E.Q.S’ טען שביקש מרוצ’ט להימנע מכך ומיד ספג גידופים קשים מהשחקן. בכפ”ס מקווים כי במהלך הדיון מחר בבית הדין, הדיינים לא יחמירו עם רוצ’ט ויטילו עליו עונש בלתי צפוי, כמו הרחקה ממשחק אחד או יותר. בקבוצה חושבים שהיו צריכים להתדיין איתם ועם השחקן בנושא כדי לסגור אותו ללא העמדה לדין.