לאחר שבועות ארוכים בהם חיפש בית חם, ולאחר שאביו נפגש מספר פעמים עם ראשי האדומים, מאור בוזגלו קיבל את ההחלטה, וחתם בהפועל תל אביב. בניגוד למה שהיה בשנים האחרונות מאז החזרה מפציעה, אצל האדומים אין בכלל ספק שהקשר יתפוס מקום של קבע ב-11 של ניסו אביטן.

אחרי החזרה לליגה הבכירה בעונה שעברה, הפועל תל אביב לא הצליחה לחזור לצמרת הכדורגל הישראלי והבטיחה את מקומה בליגת העל רק שני מחזורים לסיום העונה. קובי רפואה סיים את תפקידו, ניסו אביטן מונה עם מטרה ברורה: פלייאוף עליון. על מנת להשיג את מבוקשו הוא צריך שחקן מוביל, אחד כזה שינהיג, עמוד תווך ומי יותר טוב עבור מטרה כזו אם לא מאור בוזגלו?

מאור בוזגלו (אורן בן חקון)מאור בוזגלו (אורן בן חקון)

אחרי שחזר בצורה ראויה לשבח מפציעה חוזרת, מאור בוזגלו לא קיבל מספיק קרדיט בבית”ר ירושלים, משה חוגג שבר את שיא ההעברות של הקבוצה כששילם 2 מיליון אירו על מחצית מכרטיסו של מיכאל אוחנה, ובמקביל לא היה מוכן לשמוע על שדרוג בשכרו של מאור בוזגלו – בצדק או לא, את זה אתם תשפטו.

רבים אומרים כי לא כדאי היה להחתים את מאור בוזגלו וזאת בעקבות רעשי הרקע שיביא אביו, יעקב. העניין הוא שבהפועל תל אביב הקשר יקבל את המפתחות להוביל את הקבוצה, כשבין היתר לא יהיו לו מתחרים על המקום בהרכב. 

מאור בוזגלו עם משה חוגג (אורן בן חקון)מאור בוזגלו עם משה חוגג (אורן בן חקון)

כל מה שהפועל תל אביב רוצה זה לחזור לקדמת הבמה, אולי חסר לה רוכש עם כסף גדול, אבל יש לה את בלומפילד שמתישהו יהיה מוכן ויביא אלפי אוהדים ליציעים באצטדיון ביפו. הגיע הזמן שבוזגלו ינסה משהו חדש, הגיע הזמן שהוא שוב יקבל את המפתחות להוביל קבוצה שרק רוצה להשתקם מכל מה שעברה בשנים האחרונות בדיוק כמוהו.

החיבור בין מאור בוזגלו להפועל תל אביב יכול להתברר כחיובי לשני הצדדים, אם הקשר יחזיר את האדומים לקדמת הבמה הוא יוכיח לכולם שהוא אותו שחקן כישרוני כמו לפני שתי הפציעות הכל כך קשות שעבר.  אין מקום שיכול לתת לו את האפשרות לפרוח חזרה כמו שהאדומים יתנו לו.

ניסו אביטן. צריך שחקן בכיר כמו מאור בוזגלו (איציק בלניצקי)ניסו אביטן. צריך שחקן בכיר כמו מאור בוזגלו (איציק בלניצקי)

הכתוב הוא טור דעה.