כידוע, הנוהל בבית”ר ירושלים הוא שהקנסות על איחורים הולכים לקופת השחקנים והשבוע, אותה קופה התעשרה כשעלי מוחמד נקנס ב-2,000 ש״ח על האיחור למשחק האימון מול בני יהודה. בנוסף, חברו לקישור, עידן ורד, נקנס ב-1,000 ש״ח על כך שהתראיין ללא אישור.

בעניין אחר הקשור לוורד, במהלך האימון היום (שישי) בבית וגן, עידן ורד התלונן על שריקה במשחקון פנימי, רוני לוי כעס על כך והחליט להוציא את ורד מהאימון, בכל מקרה זה קרה בסמוך לדקות הסיום של האימון. השניים שוחחו ביניהם בסיום האימון והנושא נסגר ברוח טובה ובחיוכים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אורח מפתיע הגיע לאימון בית"ר ירושלים

״עידן ווינר והוא לוקח ברצינות כל אימון ולפעמים זה בא לידי ביטוי באמוציות וחוסר שביעות רצון, הכל בסדר, עידן ורד הוא אחד השחקנים הכי מוערכים בקבוצה שלנו, הלוואי שיהיה לעוד שחקנים שלנו אנרגיות כמו שלו בכל אימון ואימון״, אומרים בבית וגן על הקשר. 

בנושא אחר, במועדון חושבים להקטין את תכולת אצטדיון טדי לעונה הבאה. במועדון העלו רעיון לצמצם את טדי ל-14,000 מקומות ישיבה כשרק היציע המערבי והמזרחי יהיו פתוחים. במועדון ישקלו צעד זה ברצינות על פי כמות המנויים הצפויה לעונה הבאה. כדי לקבל החלטה אף שלחו לאוהדים סקר בנושא כדי להבין איך הדבר יתקבל מבחינתם.