לא שקט בבית”ר ירושלים. בעלי הקבוצה משה חוגג החליט באמצעות המועדון לשלוח מכתב התראה לאוהד לפני תביעה בגין הוצאת דיבה. סכום התביעה עומד על 100 אלף ש"ח וזאת בשל העובדה שהאוהד רשם בדף קבוצת אוהדי בית״ר ירושלים כי חוגג אינו בעל הבית האמיתי של בית״ר אלא שמי שמשמש כבעלים של המועדון ומשקיע בו הוא קינס רקישב הקזחי, אחד מהשותפים של חוגג בעסקים אחרים.

חוגג דורש התנצלות פומבית של האוהד וסכום כסף של 100 אלף ש”ח לפני פנייה לבית המשפט. אם הבעלים לא יקבל תוך 14 יום את הסכום והתנצלות פומבית, הוא ילך עם התביעה לבית משפט.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איך תיראה הקריירה האירופית של אלי דסה?

משה חוגג עצמו הגיב על כך: ״איך הייתם מרגישים אם אדם היה משקיע ממרצו, מכוחו ומזמנו בנחישות רבה על מנת לזרוע פייק ניוז אודותיכם ולפגוע בשמכם הטוב? כידוע לכם היטב, אני משקיע בכל מאודי מתוך ׳ואהבת לרעך כמוך׳ ורק לטובת בית״ר. כפי שהתחייבתי בעבר, לא אתן דרור ואשב מלכת אל מול אנשים שפוגעים בשמי הטוב או בשמה של בית״ר ירושלים”.

עוד הוסיף: “תמיד אכבד ואקדם חופש ביטוי ואוהדים טובים - שהם הרוב המכריע והמובהק שלנו, לצד זה, אלה שיפגעו - ישלמו. חד וחלק. מאחל לכולנו סוף שבוע נעים, שבת שלום ונתראה בע״ה ביום שני. יאללה בית״ר!״

משה חוגג (אורן בן חקון)משה חוגג (אורן בן חקון)

בתוך כך, קשר בית"ר ירושלים, דן איינבינדר, ערך היום (חמישי) אימון מלא עם הקבוצה ויהיה כשיר למשחק מול הפועל חיפה ביום שני. כזכור, איינבינדר נפצע במשחק ההפסד של בית"ר להפועל רעננה (2:1) ובצילום שנערך לו העריכו כי ייעדר מהמשחק הקרוב, אך הקשר מרגיש טוב ואמור לעמוד לרשותו של רוני לוי.

בנוגע לזר השישי אותו רוצה לצרף הקבוצה, במועדון הבהירו אתמול כי "אנחנו מחפשים שחקן איכותי לחלק הקדמי, קשר או חלוץ, אין יותר מדי אופציות". יש לציין כי הקבוצה מחפשת שחקן חופשי, כשלצד זה אחד השחקנים שהקבוצה רוצה הוא בעל שכר של כחצי מיליון דולר והוא לא חופשי ובמועדון מעוניינים שקבוצתו תשתתף בשכרו.

דן איינבינדר (רדאד ג'בארה)דן איינבינדר (רדאד ג'בארה)

מחר אמור לקבל רוני לוי את כל הסגל המלא לרשותו וגם לערוך אסיפה טקטית מסודרת לשחקנים, בעיקר לאור המשחק החלש של הקבוצה נגד רעננה. המאמן עדיין לא החליט מי יהיו שני הבלמים שיפתחו מבין דיוגו ורדשקה, טל בן חיים ואור זהבי.

אגב, מיכאל אוחנה, עבר הערב בלונדון את הניתוח בברכו. הרופא המנתח בישר למשפחה כי הניתוח עבר בהצלחה ובימים הקרובים יחל הקשר את הליך השיקום במרפאה וימשיך אותו בשלב מאוחר יותר בארץ. השחקן נמצא בהתאוששות.

מיכאל אוחנה (איציק בלניצקי)מיכאל אוחנה (איציק בלניצקי)