למרות הביקורות על היכולת, בבית״ר ירושלים משום מה היו מרוצים בסיום המשחק אתמול (שני), מהתוצאה המאופסת במשחק בסמי עופר מול מכבי תל אביב. יש כאלה שייחסו את התוצאה לסגל הקצר של רוני לוי למשחק עם חסרונם של קונטה, בן חיים, אזולאי וגדי קינדה ולכן התוצאה מספקת את אנשי בית״ר. עם זאת, הפער של 10 הנקודות נותר בעינו ולא קירב את הקבוצה לצמרת הגבוהה של הליגה. 

הסיפור במשחק אתמול היא היעדרותו של גדי קינדה. בבית״ר חושדים שהשחקן לא עשה את כל המאמצים לשחק ולא גילה רצון לקחת חלק במשחק וזאת מכיוון  שהוא כבר מתכונן לעזיבה מיידית נוכח האפשרות שיימכר לקבוצה בחו״ל.

שיחה טלפונית התקיימה בין משה חוגג לג׳קי בן זקן בכדי להבין עד כמה קרוב קינדה לעזוב את הקבוצה. בן זקן מחזיק בזכות למכור את קינדה ללא התערבות של בית״ר בכל סכום העולה על 3 מיליון יורו. כאמור, מבירור שערכו במועדון עם ג’קי בן זקן עולה כי לשחקן יש מספר הצעות כבר לחלון העברות של ינואר, אחת ההצעות מקבוצה בארצות הברית ועוד שתי הצעות מאירופה. קינדה צפוי להימכר בסכום שנע סביב ה 3.5 מיליון יורו, בית״ר תקבל מחצית מסכום המכירה בהתאם להסכם בין חוגג לג׳קי בן זקן. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: מכבי קבוצה נהדרת, צריך לפרגן להם

דן איינבינדר אמר בסיום: ״היו דברים טובים ופחות טובים, נלמד גם מזה וגם מזה. לא ייצרנו מספיק מצבים ויכולנו להחזיק יותר בכדור, להזכיר לכם שמכבי תל אביב כבשו מול חיפה ארבעה שערים ואנחנו השארנו אותם על מצב אחד בכל המשחק. אפשר להיות מרוצים מהנקודה אבל אפשר לשפר כמה דברים. אנחנו יכולים לקחת גם את הדברים הטובים, לדוגמה שלא ספגנו”.

דן איינבינדר עם צ'יקו אופואדו (רדאד ג'בארה)דן איינבינדר עם צ'יקו אופואדו (רדאד ג'בארה)

עוד הוסיף הקשר: ״יש לנו משחק חשוב בגביע ביום חמישי, זה מה שמעניין אותנו. אנחנו לא מתסכלים רחוק מדי, אנחנו לוקחים הרבה נקודות בסיבוב השני. קצב האימונים שלנו גבוה על פי דרישת הצוות המקצועי, הפציעות הן של חוסר מזל ואולי קצת עומס,  אבל הפציעות לא באו בגלל קצב האימונים״. 

על עזיבתו הצפוייה של קינדה: ״הוא השחקן שנמצא בכושר הכי טוב בארץ, חבר וגבר אמיתי, אם הוא יעזוב זה משהו שהוא חלק מהכדורגל, זה משהו שאנחנו לא מתעסקים בו אלא רק הצוות המקצועי והצוות הניהולי״.

אירוע יוצא דופן ומכוער נרשם בסיום המשחק כשפרדי פלומין עלה להתעמת ביציע עם מספר אוהדים של מכבי תל אביב. מבירור שערכו בבית״ר מסתבר כי פלומין הגיב לקללה בצרפתית נגד אמא שלו.